زنده ماندن و بردن در پابجی

زنده ماندن

زنده ماندن در بازی های بتل رویال یکی از مهم ترین نکات بازی است. زیرا اولین قانون این بازی ها این است که نفری که تا آخر بازی زنده بماند برنده بازی است. در این مقاله یکی سری از توضیحاتی که شما لازم دارید بدانید تا بتوانید برنده این بازی باشید را به شما خواهیم گفت.

1- یکی از نکاتی که شما میتوانید از آن استفاده کنید و شاید برای شما جالب باشد ماندن در استورم است. شما در ابتدای بازی میتوانید در داخل استورم بمانید و دمیج زیادی نمی خورید و به راحتی با استفاده از یک سری از آیتم های هیل مانند مدکیت جان خود را پر کنید. البته به یاد داشته باشید که در نزدیکی محل خروج بایستید و اینکه این کار را از مرحله دوم استورم انجام ندهید زیرا دمیج زیادی به شما وارد خواهد شد. البته لازم است بگوییم که این سبک مناسب افراد کمپر است.

2- برای کاور گرفتن و دور ماندن از درگیری همیشه لازم نیست به درون خانه ها پناه ببرید. شما میتوانید به راحتی با استفاده از اشیاهای مختلف یا تپه ها از دست دشمنان مخفی بمانید. ماندن در خانه ریسک زیادی به همراه دارد و هر لحظه ممکن است توسط دشمنان مورد هدف قرار بگیرد.

3-همیشه سعی کنید کلاه لول سه را بردارید تا زنده بمانید. گاه ها پیش آمده که شما جسد یک نفر را لوت می کنید و یک کلاه لول سه می بینید که تا خراب شدن آن چیزی نمانده و مردد می شوید که آن را بردارید یا نه. پیشنهاد من این که همیشه از آن استفاده کنید زیرا تنها کلاه لول 3 می تواند شما را از دست تیرهای M24 در امان نگه دارد. پس همیشه می توانید روی آن حساب کنید حتی اگر دوام زیادی نداشته باشد.

4- اما در مورد جلیقه قضیه کمی متفاوت است. اگر شما درگیری های زیادی در پیش دارید همیشه یک جلیقه لول 2 کامل از یک جلیقه لول 3 آسیب دیده کاربردی تر است. زیرا شما میخواهید زمان بیشتری در درگیری ها زنده بمانید. اما اگر بازی به آخر آن کشیده شده و تیم های حاضر کم هستند شما میتوانید با برداشتن یک جلیقه لول 3 دمیج بیشتری را بلاک کنید و نبرد های آخر را برنده شوید.

5- به یاد داشته باشید که برای برنده شما نیاز دارید که با استورم کار کنید. یعنی اینکه حواستان باشد در نزدیکی خط آن باشید تا ناگهان از پشت غافلگیر نشوید. با دانستن این نکات شما میتوانید تا حد زیادی در بازی زنده مانده و پیروز شوید.

شما از اینجا میتوانید نحوه دریافت یوسی رایگان پابجی را یاد بگیرید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه