فال گایز نکاتی برای بردن

 

این بار به سراغ بازی فال گایز آمدیم تا با نکاتی به شما آموزش دهیم که در آن پیروز شوید. فال گایز یک بازی چند نفره است که توسط شرکت بریتانیایی mediatonic طراحی شده است.در این بازی 60 تا از بازیکنان با هم بر سر به دست آوردن تاج با هم رقابت میکنند.فال گایز دارای 24 مرحله است و در این مراحل بازیکنان باید با بتوانند خود را بین نفرات اول مسابقه قرار دهند.

1- پریدن

پریدن یکی از مهم ترین نکات این بازی است . این کار باید با دقت بسیار زیادی انجام شود چون پاهای کاراکتر شما کوچک است و نمیتواند پرش های بلندی انجام دهد پس باید دقیقا در زمان مناسب اینکار را انجام دهید وگرنه به نقطه مورد نظر خود نخواهید رسید.

سرعت عمل و زمانبندی مناسب نکات مهم پریدن است.

2-شیرجه 

شیرجه زدن مانند همان پرش است با این تفاوت که رو به جلو انجام میشود و معمولا در انتهای مراحل و در نزدیک خط پایان برای پیشی گرفتن از حریفان انجام میشود. همچنین شما میتوانید با شیرجه زدن از روی سر افراد جلوی خود عبور کنید. سعی کنید که از پرش و شیرجه به صورت ترکیبی در موقعیت های مختلف استفاده کنید. در مرحله فوتبال نیست میتوانند برای شوت کردن توپ از شیرجه استفاده کنید.

3-تیمی بازی کنید

کار تیمی کار را آسان میکند. حدودا نصف مرحله های فال گایز به صورت تیمی طراحی شده اند که در آن ها شما به گروه های چند نفره تقسیم میشوید و باید با هم به سوی نقطه پایان حرکت کنید.در این مراحل سعی کنید از تنهایی کار کردن پرهیز کنید چون اینکار فقط کار بقیه را خراب خواهد کرد در عوض سعی کنید با هم تیمی هایتان هماهنگ شوید و با آن ها مرحله ها را به پایان برسانید. شانس شما در کار تیمی بسیار بیشتر خواهد بود.

4-از حریفان استفاده کنید

اگر در انتهای جمعیت گیر کرده اید و راهی برای رد شدن از آن ها پبدا نمبکنید نگران نباشید شما میتوانید با با دست هایتان حریفان را بگیرید و از آن ها استفاده کنید. شما میتوانید آن ها را گرفته و به اطراف پرتاب کنید و جلوی حرکت آن ها را بگیرید. اگر اندکی حرفه ای باشید شاید بتوانید در موقعیتی مناسب با استفاده از یکی از آن ها خود را به هوا پرتاب کنید و از بالای سر به سمت خط پایان پرواز کنید اما اینکار به اندکی شانس و موقعیت شناسی نیاز دارد.

همچنین میتوانید نکاتی برای برنده شدن در پابجی را در اینجا بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه