کالاف دیوتی موبایل چگونه برنده شویم

اگر میخواهید در بازی کالاف دیوتی موبایل ببرید باید بیشتر از یاران و دشمنانتان از بازی سر در بیاورید . در این مقاله توضیح دادیم که چگونه در پابجی موبایل برنده شوید حالا میخواهیم پنج تا از مهمترین نکات بازی را به شما بگوییم که به شما کمک زیادی میکند تا از همان ابتدای بازی ازحریفان خود جلو بیوفتید.

1-تنظیمات گرافیک خود را تنظیم کنید

اگر تنظیمات بر روی Ultra high تنظیم شده است اما شما بازی را با لگ و افت فریم بازی میکنید بهتر است که بازی را روی تنظیمات کمتر اجرا کنید.چون مهمترین رکن بازی این است که وقتی که شما دکمه را روی صفحه بازی میزنید بلافاصله اجرا شود. همچنین وقتی که افت فریم داشته باشید ممکن است که دشمنان را دیرتر ببینید و دیرتر واکنش نشان دهید.

2-حالت نشانه گیری خود را تنظیم کنید

کالاف دیوتی موبایل به شما اجازه میدهد که در دو حالت Simple setting و Advance mode بازی کنید در حالت اول شما وقتی دکمه تیر را فشار میدهید بدون اینکه نشانه بگیرید تیراندازی خواهید کرد اما در حالت پیشرفته شما میتوانید که تنظیم کنید که بعد از زدن دکمه تیر چه اتفاقی صورت بگیرد.همچنین حالت ساده به طور خودکار تیراندازی میکند که بسیاری از جاها مکان شما را لو میدهد یا اگر اسنایپر باشید زمان زیادی طول میکشد تا بتوانید تیر بعدی آماده تیراندازی کنید.

3-کلاس کاراکتر خودتون درست انتخاب کنید.

قبل ار هر بازی شما باید کلاس کاراکتر خودتون رو انتخاب کنید.بازی به شما 6 کلاس را ارائه میده که شما باید یکی از اونا رو انتخاب کنید.کلا 6 کلاس عبارتند از:medic scout clown ninja mechanic defender.

هر کدام از این کلاس ها قابلیت خاصی دارند.انتخاب کلاس مناسب خیلی مهم است چرا که استراتژی شما تا آخر بازی به کلاس های شما بستگی دارد.قبل از شروع بازی حتما کلاسی رو که می خواید انتخاب کنید را برسی کنید تا در ادامه بازی به مشکل نخورید.

4-در بخش چند نفره بازی از درون خود استفاده کنید.

اول بازی به شما یک UAV داده میشود.اگر شما پشت سر هم بدون مردن کیل بگیرید به عنوان جایزه به شما یک موشک و درون داده می شود.شما می توانید هر موقع که خواستید از این موشک استفاده کنید.موقع استفاده از این موشک به شما اجازه کنترل موشک داده می شود . شما می توانید موشک را به سمت دشمنانتان هدایت کنید.UAV میتونه به موقعیت کلی دشمنان رها شود و دشمنان را بکشد.و درون هم موقعیت دشمنان را روی رادارتان نشان میدهد.

5-اسلحه خودتون رو به صورت مداوم بروزرسانی کنید.

شما اسلحه ای را که در بازی دارید رو صاحب هستید.در هر مچ کالاف بعد از کشتن چندین دشمن به شما اکسپرینس داده  میشود و شما می توانید برای اسلحه خودتان لوازم جانبی مثل دوربین گریپ و غیره بگیرید.مطمئن شوید قبل از هر مچ اسلحه شما بروز شده و اخرین تجهیزات موجود در بازی بر روی آن نصب شده باشد. البته دوربین تفنگ را میتوانید بر اساس سلیقه خودتان بر روی آن نصب کنید.

همچنین میتوانید نحوه تیمی (اسکواد) بازی کردن پابجی را در این سایت بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه