بهترین سلاح های پابجی موبایل

کار کردن با بهترین سلاح های بازی پابجی موبایل میتواند کار تقریبا دشواری باشد ، زیرا در پابجی موبایل تعداد بسیار زیادی اسلحه خوب و بد وجود دارد ؛ و هر اسلحه مخصوص یک مکان و یک جا است ، ما همراه شما هستیم تا باهم خود را به وین در بازی پابجی موبایل برسانیم ..

اگر میخواهید از خود حفاظت کنید حتما ماهیتابه را بردارید تا اگر دشمن از پشت سر به شما تیر زد ، تیر دشمن به ماهیتابه شما بخورد تا دمیج نخورید !! ( البته اگر تیر به سر شما بخورد دمیج میخورید !! )

امروز با شما هستیم با نقد و بررسی گان اسنایپر ، رایفل ، پیستول ، شاتگان و … که هر کدام دارای ویژگی های خاصی میباشند پس با ما همراه باشید ..

اگر به یوسی بازی پابجی موبایل نیاز دارید .. جهت خرید یوسی اینجا کلیک نمایید .

ما در اینجا گزینه ها و مواردی را که بهترین پیشنهادات بوده را در اختیار شما قرار میدهیم تا شانس شما برای برنده شدن در بازی بیشتر شود ..

اسلحه های مخصوص راش !!!

M416

وقتی کاملا در نگران لگد هر اسلحه ای میباشید ، m4 میتواند انتخابی بسیار عالی باشد زیرا لگد اسلحه در آن بسیار کمتر از آنچه که فکر میکنید میباشد ! m4 بهترین گزینه برای دمیج دادن به حریف میباشد ! و حتی با دوربین 4 هم لگد آن را میتوان به خوبی کنترل نمود ! و قطعا m4 یکی از بهترین سلاح های تیر 5.56 میباشد . اگر m4 دارید پس به صدر آرزو های خود فکر کنید ..

UMP45

این اسلحه نسبت به SMG های دیگر آرام تر شلیک می کند ولی این ضعف را در قابل کنترل تر بودن جبران میکند.وسایل جانبی این اسلحه را حتی قابل کنترل تر میکند و لگد اسلحه را کمتر میکند.UMP یک انتخاب خوب برای افراد تازه وارد و حرفه محسوب میشه و در درگیری های نیمه دور بهترین اسلحه برای اسپری کردن هستش.

Micro Uzi

سریع ترین اسلحه ممکن از لحاظ سرعت شلیک.شما با استفاده از این اسلحه به راحتی می توانید در درگیری های نزدیک دشمن را قبل از نشانه گیری پر از گلوله کنید.ولی قبل از درگیری سعی کنید لوازم جانبی اسلحه را پیدا کنید.این اسلحه در درگیری های دور به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه.

S12K

این اسلحه یکی به جرات بهترین شاتگان بازی است. درست است که دمیج آن اندکی کمتر است اما لگد کمتر و تیراندازی اتوماتیک قطعا باعث برتری این شاتگان نسبت به بقیه میشود.همچنین قابلیت این را دارد که بیشتر تجهیزات را بر روی آن نصب کنید که باعث میشود در بیشتر نبرد ها کاربردی باشد و بتوانید دشمنان را در موقعیت های مختلف از بین ببرید.

سخن نهایی

امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را کرده باشید .

خوشحال میشویم تا ما را در سوشیال مدیا های اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید  :))

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه