پارک تفریحی در پابجی موبایل کجا است و چگونه میتوان آن را پیدا کرد ؟

پارک تفریحی در پابجی موبایل چیست ؟

هنگامی که در پارک تفریحی هستید ، میتوانید پارک های تفریحی قدیمی منطقه school در سه مکان مختلف روی نقشه کلاسیک ارانگل مشاهده کنید . برای مشاهده این پاک های تفریحی نیازی به انجام کار خاصی نمیباشد زیرا به طور تضادفی در نقشه classic erangle ظاهر میشوند .

به محض ورود به هریک از سه منطقه تفریحی شهربازی ، تعداد بسیاری از وسایل موردنیاز بازی را مشاهده میکنید نظیر سلاح ها ، کمک های اولیه ، اسکوپ ها ، تیر ها و … ، که به تعداد بسیار زیاد در این منطقه قرار دارند ، و بازیکن به تمام خواسته هایش در بازی میرسد .

همچنین در آپدیت 0.17.0 افکت های بسیار جالبی به بازی اضافه میشود که پس از رسیدن به زمین به نوع یک حرکت ظاهر میشود همچنین این افکت ها را در زمان پرواز هم میتوان مشاهده کرد .

در اینجا نگاهی به نحوه نمایش پارک تفریحی روی نقشه می پردازیم ؛ سه منطقه مشخص شده با دایره های قرمز رنگ روی نقشه زیر نشان دهنده شهر بازی است .

پارک تفریحی :

این همان چیزی است که شما منتظرش بودید :

چگونه حالت پارک تفریحی را از تلفن همراه خود دریافت کنیم ؟

اگر نمیتوانید ویژگی جدید بازی PUBGMOBILE را بر روی تلفن همراه خود دریافت کنید باید بازی خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید ؛ فضای نصب آپدیت برای گوشی های اندرویدی چیزی حدود 1.69 گیگابایت میباشد . و 1.95 گیگابایت برای گوشی های ios .

امیدواریم از مقاله پارک تفریحی در پابجی موبایل کجا است و چگونه میتوان آن را پیدا کرد ؟ نهایت استفاده را کرده باشید .

 

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه