شناختن مپ cod : warzone

شناختن مپ cod : warzone برای افراد تازه کار میتواند اندکی مشکل باشد. مپ این بازی بزرگ است و بازی در مود های مختلفی انجام می شود. در اوایل بازی ممکن است یادگیری اسم ها و مکان های مختلف بازی مشکل باشد و برای همین با مشکل مواجه شوید. بنابراین تصمیم گرفتیم که در این مقاله نکاتی را به شما بگوییم که با دقت کردن به آن ها بتوانید راحت تر با بازی ارتباط برقرار کنید.

پلاندر

شناختن مپ cod : warzone

پیشنهاد ما این است که برای شناختن مپ cod : warzone از مود پلاندر استفاده کنید. در این مود شما حداقل برای 30 دقیقه بازی خواهید کرد که به شما اجازه می دهد قسمت های مختلف نقشه این بازی را یاد بگیرید. در این مود اگر شما کشته شوید بعد از چند ثانیه زنده خواهید شد و می توانید به مکان دیگری بروید.

به جاهای شلوغ نرویدشناختن مپ cod : warzone

در این مپ سعی کنید در ابتدا به بردن فکر نکنید و بجای آن سعی کنید نام مکان های مختلف بازی را یاد بگیرید. برای مثال شما افراد بسیار زیادی را خواهید دید که به مکان هایی معروفی همچون فرودگاه می روند و تمام بازی را در آنجا میگذرانند.

شما این کار را نکنید. سعی کنید به مکان های مختلف بروید و تمامی محله های بازی را بشناسید. با این کار شما یاد می گیرید که در تمامی مکان ها مبارزه کنید و همچنین محل لوت های مناطق مختلف را یاد می گیرید.

در مود پلاندر برای شناختن مپ cod : warzone  باید در این مدت زمانی که دارید مکان های مختلف را بروید و دقیقا بررسی کنید که چه لوت هایی در هر منطقه وجود دارد و اینکه بعد از لوت کردن یک منطقه شما باید به کدام سمت حرکت کنید.

داشتن استراتژی و بلد بودن مکان های مختلف بازی تا حد بسیار زیادی می تواند به شما در حرفه ای شدن کمک کند.

شما می توانید از اینجا درباره ی نشانه گیری در بازی کالاف دیوتی موبایل بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه