10 ترفند کارآمد در پابجی موبایل

10 ترفند کارآمد در پابجی موبایل

۱ – خیلی اوقات شما نیاز دارید تا از ماشین در حال حرکت پیاده شوید ولی یا آنقدر جان از دست می دهید که با اولین گلوله های دشمن می‌میرید یا جا در جا کل جانتان را از دست می دهید. اما چطور بپریم ؟

پریدن از ماشین در حال حرکت که بیش از ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت سرعت دارد بین ۸۰ تا ۱۰۰ درصد از جان شما را می کاهد. به این معنی که امکان دارد بمیرید و یا میزان خیلی زیادی از جانتان را از دست بدهید.

اگر در سرعت کمتر از ۵۰ کیلومتر بر ساعت بپرید بین ۲۰ تا ۴۰ درصد از جان شما کاسته می شود و اگر سرعت کمتر از ۳۰ کیلومتر بر ساعت باشد هیچ آسیبی به شما وارد نمی شود. بنابراین همیشه در هنگام بیرون پریدن از ماشین در حال حرکت سرعت سنج ماشین را چک کنید.

 

۲- برخی برای زودتر متوقف کردن ماشین ؛ زمانی که سرعت زیاد دارند ؛ ماشین را به خانه ها یا دیوار ها می کوبند تا جا در جا متوقف شوند. این کار نه تنها به ماشین شما آسیب زیادی وارد می کند بلکه به تمام سرنشینان هم مقداری آسیب وارد می کند. برای جلوگیری از این خسارت ها ؛ بجای کوبیدن جلوی ماشین به دیوار یا ساختمان ها ؛ در آخرین لحظه فرمان را بچرخانید و کنار ماشین را بکوبید و با کمی ترمز ماشین سریع متوقف می شود و هیچ خسارتی وارد نمی شود.

 

۳- بالا رفتن از سربالایی های با شیب تند با ماشین می تواند طاقت فرسا باشد. کاهش شدید سرعت و گاهی اوقات در میانه‌ی راه ماشین متوقف شده و برمیگردد. برای حل این مشکل ؛ همیشه در ابتدای سربالایی دور زده و دنده عقب بالا بروید. هیچ سرعتی از دست نمی دهید و دنده عقب حکم دنده ی سنگین را دارد. با این ترفند حتی می توانید از کوه هایی با شیب بسیار تند بالا بروید و زودتر از بقیه به دراپ ها برسید.

 

۴- اگر منور را به خارج از زون شلیک کنید ؛ ماشین BRDM دریافت می کنید. زمانی حدودا بین یک دقیقه و سی ثانیه تا دو دقیقه طول می کشد تا ماشین برسد. دقت کنید که هرگز زیر محل فرود ماشین قرار نگیرید چرا که شما را ناک اوت می کند. از قابلیت های این ماشین آن است که می توان روی سقف آن در حال حرکت خوابید و تیراندازی کرد و چون در حالت خوابیده هستید ؛ دقت تیراندازی از حالت تیراندازی روی صندلی ماشین بیشتر است و هر وقت مورد هدف قرار گرفتید و یا ماشین در شرف تصادف بود ؛ خیلی راحت می توانید سوار شوید.

شما می توانید از داخل ماشین BRDM به بیرون شلیک کنید و از گلوله های دشمن در امان باشید. برای اینکار ؛ کمی قبل از سوار شدن شروع به شلیک کردن کنید و همزان سوار شوید.

شلیک کردن شما داخل ماشین هم ادامه پیدا می کند.

پس اگر مورد حمله ی کسی یا گروهی قرار گرفتید و کنار BRDM بودید. شروع به شلیک به سمت آنها کنید و سوار ماشین شوید.

10 ترفند کارآمد در پابجی موبایل
10 ترفند کارآمد در پابجی موبایل

۵- بهترین راه حل برای جا خالی دادن ماشین هایی که به سمت شما میان این است که به صورت زیگ زاگی به سمتشان حرکت کنید و وقتی به شما خیلی نزدیک شدند ناگهان به یک جهت به صورت ثابت حرکت کنید ؛ مثلا چپ یا راست و نه چپ مایل به جلو یا راست مایل به جلو و هرگز برای جاخالی دادن سعی نکنید از روی ماشین بپرید.

سریع ترین راه برای متوقف کردن ماشین در فضای باز ترمز گرفتن و حرکت کردن به طرفین است. یا به سمت چپ یا راست حرکت کنید و ترمز را بزنید.

اگر دو نفر سوار ماشین هستید. بهتر است که نفر دوم پشت صندلی راننده بشیند ؛ چون اگر نیاز داشته باشید تا پیاده شوید؛ هر دو در یک سمت پیاده می شوید و می توانید ماشین را در خلاف جهت دشمت متوقف کنید که سنگر شما آماده باشد.

بهترین روش برای کشتن تیمی که سوار ماشین هستند ؛ اگر تنها هستید زدن راننده که باعث توقف ماشین می شود. و اگر تیم هستید ؛ منفجر کردن ماشین.

 

۶- اگر در مود TDM هستید و خشابتان تمام شده ؛ فقط اسلحه ی خود را بندازید و دوباره بردارید. همچنین می توانید قبل از تمام شدن راند ؛ نارنجک خود را دراپ کنید و در راند جدید دوباره آنرا بردارید و دو نارنجک داشته باشید.

در عکس پایین منطقه ای را می بینید که معمولا دشمن پشت آن سنگر میگیرد.

10 ترفند کارآمد در پابجی موبایل
10 ترفند کارآمد در پابجی موبایل

برای اینکه خیلی راحت او را بکشیم ؛ کافیست کنار این فروشگاه کوچک میوه برویم.

10 ترفند کارآمد در پابجی موبایل
10 ترفند کارآمد در پابجی موبایل

و نشانگر را دقیقا روی این درخت که در تصویر میبینید ببریم و نارنجک را ۳ ثانیه مانده به انفجار پرتاب کنیم. اگر نشانه را در حین پرتاب گم کردید؛ درخت را با مشتی که نارنجک در آن است بپوشانید. تضمین هست که فرد سنگر گرفته کشته شود.

۷- هرگز روی یک گروه از دشمنان به مدت طولانی تمرکز نکنید. وقتی گروه شما با یک گروه دیگر در فضای باز درگیر هست و در حال تیراندازی هستید ؛ این سر و صدا توجه گروه های دیگر را هم جلب می کند و امکان دارد به سمت شما بیایند و چون شما اطراف را نمی بینید خیلی راحت همگی کشته می شوید. بهرتین روش این است که پس از یک درگیری کوتاه عقب نشینی کنید و اطراف را چک کنید و منتظر کسانی باشید که امکان دارد به سمت صدا کشیده شده باشند. همان طور که در عکس زیر می بینید ؛ دو گروه با هم درگیر هستند و اصلا متوجه اطراف خود نیستند.

10 ترفند کارآمد در پابجی موبایل
10 ترفند کارآمد در پابجی موبایل

۸- دشمن می تواند صدای برداشتن ضامن نارنجک را در فضای باز بشوند. پس اگر قصد دارید کسی را با نارنجک سورپرایز کنید ؛ حتما پشت چیزی سنگ بگیرید و ضامن را بکشید چرا که اشیا داخل بازی صدای ضامن را بلاک می کنند.

همچنین ؛ مهم نیست که چقدر به نارنجک نزدیک باشید ؛ اگر پشت چیزی کاور بگیرید هیچ آسیبی نمی بینید.

۹- اگر مکان شما توسط دشمن شناسایی شده و او یا گروه دشمن را گم کردید. حتما مکان خود را تعغیر دهید و همان جای قبلی نمانید. اگر در جای قبلی خود بمانید این امتیاز را به دشمن داده اید که مکان شما را می داند ولی شما نمی دانید. همچنین وقتی در خانه ها هستید و می خواهید بیرون را دید بزنید و وعضیت دشمن های احتمالی را چک کنید. اگر در مود TTP هستید ؛ بجای اینکه ایستاده پشت پنجره ها از زاویه دید استفاده کنید ؛ بهتر است خم شوید و کمی دور تر از پنجره باشد؛ خصوصا اگر لباس هایی دارید که فضای بیشتری اشغال می کنند یا به عنوان مثال ماسک های بزرگ گرگی و حیوانات. به علت بزرگی جسم شما؛ راحت دیده می شوید.

خم شدن یا پیک کردن؛ مقدار بیشتر به شما زاویه‌ی دید می دهد. و یا بهتر در حالت خوابیده زیر پنجره که در این صورت نمی توانید بلافاصله شلیک کنید.

برای خرید لباس ها و جسچر ها باید واحد پولی این بازی که UC (یوسی) هست رو تهیه کنید. باید حساب‌های بین المللی و دلار یا یورو داشته باشید که توی ایران خیلی دردسر دارد اما خوشبختانه می‌توانید در سایت ما اقدام کنید و با ریال برای اکانت خود UC  بخرید و در بازی به راحتی و بدون مشکل تحریم‌ها خرید کنید که در مقایسه با روش تهیه حساب PayPal و Mastercard  خیلی ارزان تر میشود و به صرفه است.

جهت خرید یوسی پابجی موبایل اینجا کلیک کنید : صفحه‌ی خرید یوسی

 

خرید یوسی پابجی موبایل
خرید یوسی پابجی موبایل

ممنون که با ایرانی‌کی همراه بودید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه