Sks در بازی پابجی

Sks یکی از تفنگ های اسالت رایفل بازی پابجی است که از محبوبیت بالایی برخوردار است. با این حال بعضی از پلیرها زیاد تمایلی به استفاده از این تفنگ ندارند. در این مقاله میخوای دلایلی بیاوریم که شما از این به بعد باید از این تفنگ استفاده کنید.

این تفنگ از گلوله 7.62 میلی متری استفاده میکند که دمیج نسبتا بالای میدهد. همچنین این تفنگ قابلیت اتصال تجهیزات بسیار زیادی را دارد که شما به راحتی میتوانید تمامی تجهیزات را روی آن نصب کنید که به همین دلیل این اسلحه را به یکی از بهترین تفنگ های بازی تبدیل میکند. هر تیر این تفنگ 56 دمیج به قسمت میانی بدن وارد میکند و برد آن 80 است که بسیار کاربردی است و شما از فاصله دور هم میتوانید به دشمنانتان تیراندازی کنید و آن ها از پا در بیاورید.

سعی کنید با این تفنگ به صورت تک تیر تیراندازی کنید. اگر چه این تفنگ دارای قدرت تیراندازی بالایی است اما از لگد بسیار بالایی برخوردار است که به همین دلیل استفاده از حالت رگبار این تفنگ زیاد کاربردی نیست و شما بهتر است از حالت تک تیر آن استفاده کنید تا بتوانید بیشترین مقدار آسیب را به دشمن وارد کنید. همچنین سعی کنید که سر دشمن را هدف بگیرید تا دمیجی که وارد میکنید بیشتر باشد و دشمن سریع تر کشته شود.

همانطور که گفتیم sks قابلیت اتصال تجهیزات بسیار زیادی را دارد بنابراین سعی کنید از تمامی آن ها استفاده کنید تا بتوانید بیشترین استفاده را از این تفنگ ببرید.تجهیزاتی مانند دوربین ، گریپ ، خشاب اضافه یا چیزهایی مانند آن که اگر شما از تمامی آن ها به درستی استفاده کنید برتری نسبتا زیادی نسبت به دیگران خواهید داشت.

البته به یاد داشته باشید که به همراه Sks از یک تفنگ با سرعت تیراندازی بالا استفاده کنید تا در نبرد های نزدیک به مشکل برنخورید و بتوانید آن ها را هم برنده شوید. تفنگ هایی مثل شاتگان و smg انتخاب مناسبی برای تفنگ دوم شما هستند.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه