شاتگان در پابجی

شاتگان در بازی پابجی موبایل یک تفنگ است که بسیار دست کم گرفته میشود.این تفنگ به دلیل سرعت شلیک پایین به ندرت توسط بازیکنان استفاده میشود. اما چیزی که به آن دقت نمیشود قدرت بسیار بالای این تفنگ در فواصل نزدیک است. این تفنگ به راحتی میتواند از فاصله نزدیک با یک یا دو تیر دشمن را از پا در بیاورد.

سعی کنید از حالت سوم شخص استفاده کنید. این تفنگ نیاز به این دارد که شما حواستان به اطرافتان باشد تا بتوانید راحت دشمنان را ببینید و آن ها را شکار کنید.سعی کنید در حالت سوم شخص بازی کنید تا بتوانید از بغل هم دشمنان را ببینید و آن ها را مورد هدف قرار دهید. 

سعی کنید نشانه خود را روی سر هدف بگیرید.بیشترین دمیج این تفنگ از فاصله نزدیک است. حال فرض کنید این مقدار دمیج روی سر قرار بگیرد. با این کار دشمن با یک تیر شما میمیرد و شما دیگر نیاز دنبال آن بروید و به سمت او تیراندازی کنید. اگر شما نتوانید با چند تیر اول دشمن را بکشید احتمال این که او اینکار را انجام دهد زیاد است برای همین تاکید ما این است که بیشتر تمرکز خودتان را روی سر دشمن قرار دهید تا بتوانید او را با یک تیر بکشید یا به اصطلاح وان شات کنید. البته اینکار نیازمند تمرین بسیار زیادی است که شما میتوانید با انجام بازی های عادی این کار را انجام دهید تا رنک خود را بخاطر تمرین کردن از دست ندهید.

رنج هر کدام از شاتگان ها متفاوت است و لیست آن به این صورت است :

  • S686 – 25m
  • DBS – 20-25m
  • S12K – 20m
  • S1897 – 15m
  • SAWEDOFF -10-15m

شما باید به این نکته تمرکز کنید تا بتوانید از هر تفنگ بهتر استفاده کنید.زیرا کاربرد هر تفنگ بسته به رنج آن است و خارج از آن رنج کارایی مناسبی ندارد.

امیدوارم با توجه این آموزش بتوانید مهارت خود را در بازی پابجی موبایل بیشتر کنید و تجربه بهتری داشته باشید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه