شاتگان در کالاف دیوتی موبایل

شاتگان ها نوعی اسلحه نزدیک برد هستند که دمیج بسیار زیادی را وارد می کنند. این نوع تفنگ میتواند با یک تیر مناسب دشمن را از بین ببرد یا اینکه مقدار زیادی از جان او کم کند. این تفنگ نکاتی دارد که دانستن آن ها خالی از لطف نیست. برای همین تصمیم گرفتیم که در این مقاله به شما نکاتی در رابطه با شاتگان در بازی کالاف دیوتی موبایل بگوییم.

1- تا می توانید حرکت کنید  

شاتگان یکی از اسلحه هایی است که سرعت تیراندازی پایینی دارد. به همین منظور شما باید تا جایی که می توانید برای خود وقت بخرید. برای این کار شما باید تا جایی که میتوانید به صورت زیگزاگ حرکت کنید تا دشمن نتواند به سمت شما تیراندازی کند. همچنین شما با این کار میتوانید به دشمن خود نزدیک تر شوید و این کار به شما اجازه میدهد تا با دقت بیشتری تیراندازی کنید.

2- از دیوارها استفاده کنید

شما باید تا جایی که میتوانید از حملات دشمن در امان بمانید برای همین بهتر است که از دیوارها استفاده کنید. به همین منظور سعی کنید با استفاده از دیوارها به دشمن خود حمله کنید تا نتوانند به شما تیراندازی کنند. برای این کار کافی است که پشت یک دیوار بایستید و سپس برای هر بار شلیک شاتگان خود با استفاده از پرش از پشت آن بیرون بیایید.

3- بالا و پایین بپرید

همانطور که گفتیم شما برای اینکه در امان بمانید باید همه کار انجام دهید. یکی از این کارها که شما باید همراه با حرکت زیگزاگی انجام دهید این است که بالا و پایین بپرید . این کار به شما اجازه میدهد که تیرهای دشمن را جاخالی دهید و در امان بمانید. همچنین با این کار می توانید دشمنان را غافلگیر کنید تا نتوانند متوجه حرکت شما شوند.

البته همیشه گفته ایم که هر تفنگی نیازمند تمرین است. پس یادتان نرود که حتما زمانی را در قسمت تمرینات بگذرانید تا بتوانید تمام نکات این تفنگ را یاد بگیرید.

شما میتوانید درباره بازی کالاف دیوتی وارزون از اینجا بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه