Search and destroy کالاف دیوتی موبایل

search and destroy

Search and destroy یکی از مود های مولتی پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل است. بازی به این صورت است که هر کدام از تیم ها به صورت نوبتی باید از یک قسمت مپ دفاع کنند و یا اینکه به آن حمله کنند و آن را تصاحب کنند. افراد حمله کننده باید یا تیم حریف را از بین ببرند و یا اینکه بمب را کار بگذارند و مدافعان باید بمب را خنثی کنند.

مواظب سر خود باشید

در مود search and destroy زنده ماندن تاثیر بسیار زیادی دارد پس شما باید تا جایی که میتوانید زنده بمانید تا بتوانید دشمن ها را در موقعیت مناسب از بین ببرید. سعی کنید با پناه گرفتن در ساختمان ها و رد شدن فقط در صورت نیاز از دست اسنایپرها در امان بمانید.

چشم از بمب برندارید

در این مود وقتی که شما بمب را می کارید مدافعان سعی میکنند که آن را خنثی کنند. در این حالت شما صدای خنثی کردن آن را نخواهید شنید پس سعی کنید که همیشه در موقعیتی پناه بگیرید که بمب در دید شما باشد تا بتوانید زمانی که دشمنان در حال خنثی کردن بمب هستند آن ها را از بین ببرید.

از دود استفاده کنید

نارنجک های دودزا در این مود بسیار کاربردی هستند و در مواقع بسیاری میتوانند به شما کمک کنند تا از خودتان یا بمب حفاظت کنید. همچنین شما میتوانید برای اینکه دشمن شما را هنگام خنثی کردن بمب نبیند از دودزا استفاده کنید. همچنین شما میتوانید برای رد شدن از دید اسنایپرها هم این نوع نارنجک استفاده کنید.

از Trophy system استفاده کنید

این قابلیت به شما این اجازه را میدهد که شما وقتی دشمن در حال خنثی کردن بمب است متوجه آن بشوید. به این صورت شما میتوانید منطقه بیشتری را کاور کنید و دشمنان را از مناطق مختلفی مورد هدف قرار دهید.

شما میتوانید از اینجا در مورد نارنجک عهای بازی پابجی بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه