درگیری های ابتدای بازی

درگیری

درگیری های ابتدای بازی های بتل رویال بسیار مهم هستند به این دلیل که شما باید هم لوت مناسب جمع کنید و هم اینکه ممکن است با افراد دیگر درگیر شوید. این درگیری ها نکات مخصوص به خود را دارند که شما باید با آنها آشنا باشید.  در این مقاله قصد داریم نکات مربوط به لوت کردن و همچنین نکات مربوط به نبرد های ابتدایی بازی را برای شما بیان کنیم و درباره آنها به شما توضیح دهیم.

1- یورش بردن

اولین نکته مربوط به پوش دادن یا همان یورش بردن است. در ابتدای بازی این یورش بردن ها از اهمیت زیادی برخوردار هستند زیرا هر لحظه ممکن است با افراد مختلفی رو به رو شوید ، مخصوصا در مناطق شلوغ که افراد زیادی در آن ها پیدا میشوند. دقت کنید که اگر میخواهید در همان ابتدا به سمت دشمنان بروید لازم نیست که به دنبال انواع مختلف لوت بروید. برای مثال شما به کوله پشتی با لول بالا احتیاجی ندارید و تمامی چیزی که نیاز دارید این است که یک اسلحه  پیدا کنید و به سمت حریفان خود بروید.

2- کمپ کردن

کار دیگری که میتوانید انجام دهید این است که به مکان های شلوغ بروید و با برداشتن یک اسلحه مطمئن مخصوص درگیری های نزدیک مانند شاتگان یا Smg به یک مکان رفته و منتظر دشمنان بمانید. به یاد داشته باشید که در مکان های شلوغ ممکن است از هر طرف مورد حمله قرار بگیرید پس باید این کار را به صورت کاملا حرفه ای و با حوصله انجام دهید. یکی از بهترین مکان ها برای این کار آرنا است.

3- تله

مورد سومی که میخواهیم برای درگیری های ابتدای بازی به آن اشاره کنیم تله گذاشتن برای دشمنان است. این کار به این صورت رخ میدهد که اگر شما یکی از حریفان را به صورت تک نفره بر روی زمین انداختید لازم نیست او را بکشید بلکه کافی است در همان اطراف سنگر بگیرید تا یاران او برای نجاتش به سراغ آن بیایند. با این کار شما میتوانید به راحتی بقیه اعضای تیم او را بکشید.

شما میتوانید از اینجا درباره نحوه رانندگی در بازی پابجی بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه