راش دادن پابجی موبایل

راش دادن در بازی های بتل رویال جزو مهمترین قسمت های بازی به شما می رود که پلیرها باید به آن دقت کنند و بدون عجله آن را انجام دهند. در هنگام راش دادن افراد به سمت دشمنان یورش می برند و به سمت آن ها تیراندازی می کنند. این کار باید با استراتژی انجام شود و انجام بدون برنامه این کار میتواند موجب باختن خودتان شود. پس با ما همراه باشید تا مهمترین نکات این کار را برای شما توضیح دهیم.

1- لیدر مشخص کنید

اولین نکته برای راش دادن این است که یک لیدر انتخاب کنید. لیدر باید شخصی باشد که بیشترین تجربه بازی را دارد و میتواند به شما بگوید که از کدام سمت و به چه روشی باید به سمت دشمن حرکت کنید. همچنین او میتواند در مواقع لزوم به شما بگوید که از نارنجک استفاده کنید و یا اینکه با اسنایپر به سمت دشمنان تیراندازی کنید.

2- یارانتان را ساپورت کنید

همیشه همه ی افراد با هم به سمت دشمنان نروند. سعی کنید همیشه یک یا دو نفر از افراد در عقب بایستند و یارانشان را کاور کنند.این کار به شما اجازه میدهد در صورتی که افراد نزدیک بر روی زمین افتادند بتوانید آن ها را کاور کنید و نجات دهید و یا اینکه با اسنایپر آن ها را مورد هدف قرار دهند.

3- احتیاط کنید

در بازی های رنک پوش دادن خیلی از موقع ها بی مورد است. برای همین سعی کنید در مواقع مناسب و با احتیاط کامل این کار را انجام دهید. همچنین همیشه سعی کنید که یک اکانت دوم داشته باشید و تمرین های خود را در آن انجام دهید و با این کار میتوانید از این که رنک شما افت کند جلوگیری کنید. سعی کنید روزانه مقداری از وقت خود را صرف تمرین کردن با تیم خود در اکانت دوم کنید تا بتوانید با قدرت بیشتری در اکانت اصلی خود بازی کنید.

شما میتوانید درباره بازی کالاف دیوتی وارزون از اینجا بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه