پابجی نکته هایی برای برنده شدن

 

در این مقاله قصد داریم نکته هایی رو به شما بگیم که به شما کمک میکند تا بهتر و جرفه ای تر پابجی بازی کنید.

1-به درستی فرود بیایید

محل فرود آمدن بسیار مهم است چون در ابتدای بازی هم باید تجهیزات پیدا کنید هم از خطرات دور بمانید. اگر تازه کار هستید سعی کنید در محل های کم ریسک که در این پست گفتیم فرود بیایید شاید پیدا کردن تجهیزات سخت باشد اما زمان بیشتری برای اینکار در اختیار خواهید داشت.

2-از شاتگان هم استفاده کنید 

شاید در نگاه اول شاتگان سلاح خوبی به نظر نرسد اما برای فواصل نزدیک مخصوصا در ابتدای بازی مواقعی که بازیکنان زیاد هستند شاتگان میتواند یکی از کاربردی ترین اسلحه ها باشد.

3- برای برداشتن تجهیزات ساپلای دراپ ها ریسک نکنید

شاید تجهزات درون ساپلای دراپ بسیار وسوسه انگیز باشد اما اگر فاصله زیادی با آن دارید به طرف آن نروید چون به احتمال زیاد دیده میشوید و قبل از اینکه به آن برسید خواهید مرد

4-از هدفون استفاده کنید

صدا نقش بسیار مهمی در بازی دارد با هدفون شما میتوانید با هم تیمی هایتان ارتباط برقرار کنید ، صدای پای بقیه را بشنوید و اینکه صدای گلوله را تشخیص بدهید که باعث میشود تجربه بسیار بهتری در بازی داشته باشید

5-به صورت مداوم جلیقه و کلاه خود عوض کنید

جلیقه و کلاه  در بازی پابجی در هر درگیری و تیری که میخورید صدمه میبینه.پس حواستون به جلیقه و کلاه خودتون باشه که ممکنه کلا از بین بین بره و شما در موقعیت حساس ارمور نداشته باشین.وقتی که جلیقه ضد گلوله یا کلاه شما به آخر عمرش رسیده حتما اونو عوض کنید حتی اگه لول جلیقه پایین تر چیزیه که الان پوشیدید.

6-عاقلانه بازی کنید

با عجله بازی نکنید ، سریع وارد درگیری نشید.مطمئن باشید که تجهیزات کامل رو برای درگیری دارید.قبل از درگیری بهترین موقعیت رو پیدا کنید و حتما همه ی دشمنا رو پیدا کنید و بعد شروع کنید.

7-تفنگ مورد علاقتون رو پیدا کنید و باهاش بمونید

وقتی شما برای بردن بازی میکنید به یک ابزار قابل اعتنا نیاز دارید.معمولا بعد از چند دست بازی متوجه میشید با کدام تفنگ ها بیشتر راحتید.وقتی متوجه شدید با کدوم تفنگ راحت تر هستید از اول بازی سعی کنید اون تفنگ رو پیدا کنید.حتی اگر تفنگ حال حاضر شما پیشرفته تر باشد.

8-یه دوربین پیدا کنید.

دوربین یکی از ضروری ترین ابزار برای درگیری های از راه دور است .بدون دوربین احتمال باختن شما بیشتراست .بدون دوربین دقت تفنگ شما در درگیری های از راه دور خیلی پایین میاد و شما توانایی شلیک به دشمن رو نخواهید داشت.

9-در درگیری حتما موقع دویدن زیگزاگ برید.

در درگیری ها وقتی از پشت به شما شلیک میکنند روی یه خط صاف حرکت نکنید.سعی کنید زیگ زاگ برید یا حتی بهتر به صورت غیر قابل پیش بینی حرکت کنید.شاید بیشتر طول بکشه که به یه پناهگاه برسید ولی احتمال اینکه بمیرید خیلی کمتر میشه.

10-وقتی اسنایپر دیدید دراز نکشید.

وقتی کسی با اسناپیر به شما تیراندازی میکند به این معنی است که شما را دیده و خوابیدن شما چیزی را تغییر نمیدهد کافی است نشانه خود را اندکی پایین بیاورد تا شما را بکشد. به جای آن زیگ زاگ بدویید تا نشانه گیری برای او سخت شود.

 

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه