اشتباهات در بازی پابجی موبایل

اشتباهات در بازی پابجی موبایل

اشتباهات که در بازی پابجی موبایل رخ میدهند بسیار زیاد هستند. این اتفاقات ممکن است زیاد اتفاق بیفتد و همیشه نمی توان از آنها جلوگیری کرد. با این حال دانستن آن ها میتواند تا حدی از رخ دادن آن ها جلوگیری کرد. با رعایت این نکات بازی شما تا حد زیادی بهبود پیدا میکند و شما میتوانید به صورت حرفه ای تر بازی را انجام دهید. پس با ما همراه باشید .

1- سنگر بگیرید

از جمله اشتباهات دیگری که در بازی پابجی موبایل صورت میگیرد این است که بیشتر اوقات پیش می آید که شما وارد درگیری شده اید و می خواهید شروع به تیراندازی کنید. اشتباه زمانی رخ میدهد که شما سنگر مناسبی پیدا نکنید و در موقع لزوم پشت آن سنگر نگیرید.در این صورت شما به راحتی مورد هدف قرار گرفته و ممکن است بمیرید. همچنین شما به راحتی به وسیله سنگر گرفتن می توانید کاری کنید که دشمن نتواند موقعیت شما را حدس بزند و کاری کنید که او غافلگیر شود.

2- تفنگ های مناسب انتخاب کنید

شما برای تمامی موقعیت های درگیری آماده باشید. به همین دلیل نباید تفنگ های شبیه به هم را بردارید ، این کار یکی از اشتباهات رایج در بازی پابجی است و میتواند باعث از دست رفتن موقعیت های کیل شود. پیشنهاد میکنیم ابتدا تفنگ اصلی خود را انتخاب کنید و سپس با توجه به آن یک اسلحه با کلاس متفاوت انتخاب کنید و سپس به درگیری ها وارد شوید. برای مثال اگر اسنایپر برمیدارید سعی کنید یک SMG یا AR بردارید.

3- همیشه به یک سمت نگاه نکنید

سعی کنید وقتی وارد درگیری ها می شوید همیشه به یک سمت نگاه نکنید. کاری که شما باید بکنید این است که همیشه در درگیری ها اطراف را نگاه کنید و اگر متوجه شدید که دشمن جای شما را فهمیده و در حال عوض کردن مکان خود است ، شما نیز این کار را کنید. زیرا با این کار شما نقشه دشمن را به هم میریزید و هم این بازی امن تری انجام میدهید.

امیدواریم با رعایت این نکات اشتباهات خود در بازی پابجی را بتوانید تا حد زیادی کاهش دهید.

شما میتوانید درباره ی راش دادن در بازی پابجی موبایل از اینجا بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه