PUBG Mobile Lite فصل 34

PUBG Mobile Lite فصل 34

تاریخ انتشار PUBG Mobile Lite Winner Pass فصل 34 و جوایز WP مشخص شد.

 

PUBG Mobile Lite، مانند نسخه قبلی خود، یک سیستم پس منحصر به فرد به نام Winner Pass را ارائه می دهد. این یکی از کلیدی ترین استراتژی ها برای بازیکنان برای دریافت جوایز ویژه مانند پوست و لباس است.

این گذرنامه به صورت ماهانه به روز می شود و هر مورد جدید در اول هر ماه قابل دسترسی است. اگرچه فصل 33 Winner Pass در ماه فوریه شروع شد، جامعه در حال پیش‌بینی پاس آینده فصل 34 است.

 

این مقاله تاریخ انتشار و جوایز فصل 34 PUBG Mobile Lite Winner Pass را به تفصیل به اشتراک می گذارد.

PUBG Mobile Lite در حال حاضر Season 33 Pass را اجرا می کند که در 28 فوریه به پایان می رسد. بنابراین، پس از پایان WP 33، فصل 34 از PUBG Mobile Lite Winner Pass به طور رسمی در تاریخ 1 مارس 2022 ساعت 7:30 صبح IST آغاز خواهد شد. با این حال، اگرچه هنوز چند روزی تا Winner Pass جدید باقی مانده است، درزهایی درباره این مجوز قبلاً در اینترنت منتشر شده است.

 

جوایز Winner Pass 34

از آنجایی که فصل آینده 34 قرار است به زودی راه اندازی شود، چندین استخراج کننده داده جوایز افشا شده را برای این پس به اشتراک گذاشته اند.

در زیر تعدادی از آن‌ها ذکر شده است:

  1. شهر خیره کننده UAZ
  2. ست گربه جنگی قرمز
  3. کوله پشتی کارتن گیاهی
  4. پوست نارنجک کارتن گیاهی
  5. پایان هواپیمای شهر خیره کننده

 

چگونه می توان برنده پس جدید را خریداری کرد؟

دو نسخه پولی مجزا از Winner Pass برای بازیکنان ارائه شده است: Elite Upgrade و Elite Upgrade Plus. افراد برای دریافت آنها باید به ترتیب 280 و 800 بپردازند.

 

در اینجا مراحلی وجود دارد که بازیکنان باید دنبال کنند:

مرحله 1:  برنامه PUBG Mobile Lite را باز کنید و برای بازدید از بخش Winner Pass به نماد “WP” بروید.

مرحله 2:  گزینه Upgrade Pass را در منو فشار دهید و نسخه پولی مورد نیاز را انتخاب کنید. برای دریافت پاس، خرید را تکمیل کنید. پس از تکمیل پرداخت، بازیکنان مجاز خواهند بود به تمام جوایز انحصاری WP در فصل جاری دسترسی داشته باشند.

 

ایران کی معتبر و به صرفه ترین سایت خرید محصولات پابجی لایت پابجی و پابجی نیو استیت.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه