PUBG Mobile 1.9 تاریخ و زمان انتشار

PUBG Mobile 1.9 تاریخ و زمان انتشار

به روز رسانی PUBG Mobile 1.9 تاریخ و زمان انتشار مورد انتظار برای همه مناطق است.

توسعه‌دهندگان PUBG Mobile همیشه با هر به‌روزرسانی از انتظارات بازیکنان فراتر رفته‌اند. به‌روزرسانی‌هایی که هر چند ماه یکبار منتشر می‌شوند، قبل از آزمایش بتا گسترده انجام می‌شوند که سر و صدایی را در مورد محتوای جدید شروع می‌کند.

نسخه بتا PUBG Mobile 1.9 موج جدیدی از علاقه را در بین طرفداران و بازیکنان برانگیخته است زیرا آنها این فرصت را دارند که ویژگی های جدید را از قبل آزمایش کنند.

علاوه بر این، از آنجایی که به‌روزرسانی آینده چهارمین سالگرد عنوان بتل رویال را گرامی می‌دارد، طرفداران از دیدن اینکه این به‌روزرسانی شامل چه مواردی می‌شود، هیجان‌زده هستند.


تاریخ و زمان انتشار به‌روزرسانی PUBG Mobile 1.9

رویال پاس فعلی در 21 مارس به پایان می رسد.

به‌روزرسانی PUBG Mobile 1.9 احتمالاً بین 15 تا 20 مارس 2022 منتشر می‌شود. وصله‌های گذشته بازی درست قبل از پایان رویال پاس موجود منتشر شده‌اند. با این وجود، Bounty Legends RP در 21 مارس به پایان می رسد و در بازه زمانی ذکر شده در بالا نتیجه می گیرد.

PUBG Mobile 1.9 تاریخ و زمان انتشار

از آنجایی که سرورهای بازی برای تعمیر و نگهداری خاموش نمی شوند، گیمرها مجبور نخواهند بود که از بازی قفل شوند. به‌روزرسانی معمولاً در UTC +0 شروع می‌شود، اما در آخرین به‌روزرسانی ۱.۸ این اتفاق نیفتاد .

زمان های مورد انتظار به شرح زیر است:

  • اندونزی: 7 صبح
  • ژاپن: 9 صبح
  • پاکستان: 5 صبح
  • بنگلادش: 6 صبح
  • نپال: 5:45 صبح
  • ایالات متحده آمریکا: 7 عصر (روز گذشته به وقت نیویورک)

توجه: این فقط یک تاریخ و زمان تخمینی بر اساس چند به‌روزرسانی قبلی است. توسعه دهندگان هنوز جزئیات نسخه جدید را اعلام نکرده اند.


ویژگی های بتا PUBG Mobile 1.9

بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که ویژگی های نسخه 1.9 بتا با به روز رسانی گنجانده شود.

Royale Arena Assault نام حالت جدید در نسخه بتا است. یک جنبه منحصر به فرد این حالت این است که Playzone به طور تصادفی در حالت کلاسیک Battle Royale ظاهر می شود. یک منطقه جدید می تواند ناگهان تبدیل به یک منطقه جنگی شود و کاربران باید همیشه آماده سازگاری باشند.

علاوه بر این، Metro Royale Union بهینه شده است تا تجربه کلی کاربر را غنی کند.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه