PUBG Mobile: مسابقات قهرمانی اروپا PMPL 2022 در 19 مه آغاز می شود.

PUBG Mobile: مسابقات قهرمانی اروپا PMPL 2022 در 19 مه آغاز می شود.

مسابقات قهرمانی اروپا PUBG Mobile Pro League 2022 دارای مجموع جایزه 150 هزار دلاری است.

مسابقات قهرمانی اروپا PMPL 2022 امروز آغاز می شود و 16 تیم برتر اروپا در 24 مسابقه برای تعیین قهرمان نهایی با هم مبارزه می کنند. این رویداد چهار روزه خواهد بود و از 19 تا 22 می پخش خواهد شد.

این 16 تیم شامل 8 تیم از ترکیه و 8 تیم از اروپای غربی است که از طریق لیگ های حرفه ای مربوطه خود راه یافته اند. تیم های منطقه ای CIS نتوانستند در این رویداد شرکت کنند زیرا لیگ حرفه ای منطقه به دلیل درگیری روسیه و اوکراین به تعویق افتاد .


تیم هایی که در مسابقات قهرمانی اتحادیه اروپا PMPL بازی می کنند

 1. TJB Esports اتحادیه اروپا
 2. غول ها
 3. ستاره های شرق
 4. بازی پروردگار
 5. XTeam
 6. Clear Vision Esports
 7. پنتا
 8. 4 مرد رومانیایی
 9. Fastpay Wildcats
 10. Kaos Next Ruya
 11. بشیکتاش ورزشی
 12. S2G Esports
 13. Getso Esports
 14. ورزش های سورئال
 15. Fire Flux Esports
 16. Regnum Carya Esports

نمای کلی بهار اتحادیه اروپا PMPL

مدافع عنوان قهرمانی بازی لرد با تثبیت موقعیت قطبی بر مراحل لیگ مسابقات تسلط داشت اما نتوانست همان را در فینال ها تکرار کند و مجبور شد به مقام چهارم بسنده کند.

علیرغم نشان دادن عملکرد متوسط ​​در مراحل لیگ، TJB با ظهور به عنوان قهرمان، در فینال ها قوی ظاهر شد. غول‌ها مقام دوم را به دست آوردند و ستاره‌های شرقی پس از آن قرار گرفتند.


نمای کلی PMPL بهار ترکیه

Fastpay (استانبول) Wildcats به عنوان قهرمان PMPL ترکیه 2022 تاج گذاری شد. این تیم در مراحل لیگ عملکرد خوبی نداشت و در مکان دهم به پایان رسید. S2G Esports، صدرنشین مراحل لیگ، در فینال ها شکست خورد و مقام چهارم را به خود اختصاص داد.

رویا بعدی، برنده لیگ PMGC غرب در سال 2021 ، با کسب مقام های نایب قهرمانی در لیگ و فینال، عملکرد خوبی داشت، در حالی که Besiktas Esports نیز در هر دو مرحله نایب قهرمان شد. حذف Supermassive Blaze و Futbolist نشان می دهد که مدار چقدر چالش برانگیز است.

TJB از طریق مسابقات مقدماتی وارد مدار شد و دیدن اینکه چقدر پیشرفت کرده اند فوق العاده است. آنها در کنار Game Lord که تجربه زیادی دارند، جزو محبوب ترین ها هستند.

تیم های ترکیه ای عملکرد خوبی در عرصه بین المللی داشته اند و هواداران این بار هم همین انتظار را دارند.


استخر جوایز و مکان تماشا

جایزه پیشنهادی 150 هزار دلار است که برنده 40 هزار دلار به خانه می برد. این اکشن را به صورت زنده در کانال PUBG Mobile Esports از ساعت 23:00 IST تماشا کنید.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه