PUBG Mobile آخرین آپدیت…

PUBG Mobile آخرین آپدیت...

مراحل و اندازه دانلود APK آخرین آپدیت PUBG Mobile

لینک دانلود APK و اندازه فایل برای آخرین نسخه 2.0

به‌روزرسانی جدید PUBG Mobile ، 2.1 ، انتظار می‌رود در ماه ژوئیه وارد بازار شود و روزهای زیادی تا عرضه باقی مانده است. بنابراین، کاربرانی که نسخه فعلی که 2.0 است را نصب نکرده اند، می توانند همین کار را با استفاده از اپ استور اپل یا گوگل پلی استور انجام دهند.

به روز رسانی ماه مه هزاران مورد اضافه شده را به بازی آورد. یکی از برجسته ترین آنها لیویک بود. نقشه بتل رویال بیش از یک سال در مرحله بتا بود و نسخه نهایی خود را در کنار ویژگی‌های انحصاری فراوان دریافت کرد.

در Livik، گیمرها می توانند ویژگی های انحصاری مانند UTV، Advanced Supply Zones، نشانگر airdrop، چالش فوتبال و بسیاری موارد دیگر را مشاهده کنند. به غیر از نقشه، محتوای جدید زیادی به بازی راه پیدا کرده است که کاربران می توانند پس از نصب نسخه 2.0 آن را تجربه کنند .


PUBG Mobile 2.0 APK: اندازه فایل و فرآیند دانلود برای نسخه فعلی

مناطق خاصی دو پیوند APK -- HD و با مشخصات پایین -- را در وب سایت رسمی بازی ارائه می دهند (تصویر از طریق Krafton)
مناطق خاصی دو لینک APK — HD و با مشخصات زیر را در وب سایت رسمی بازی ارائه می دهند 

 

 

 

 

معمولاً بازیکنان می توانند آخرین نسخه هر بازی را با استفاده از فروشگاه Google Play یا App Store مطابق با سیستم عامل دستگاه خود نصب کنند. با این حال، در مورد PUBG Mobile ، طرفداران می توانند فایل APK را از وب سایت رسمی بازی دانلود کرده و به صورت دستی نصب کنند.

خوانندگان این مقاله می توانند راهنمای گام به گام دانلود فایل APK نسخه 2.0 را به شرح زیر مشاهده کنند:

مرحله 1: گیمرها باید از هر مرورگر وب مورد علاقه خود برای باز کردن وب سایت رسمی بازی استفاده کنند. این لینک رسمی برای وب سایت است: http://www.pubgmobile.com/

مرحله 2: کاربران می توانند پیوند APK را در صفحه اصلی وب سایت مشاهده کنند و برای دانلود فایل روی آن ضربه بزنند.

خوانندگان باید توجه داشته باشند که سرورهای خاص دو گزینه برای فایل های APK ارائه می دهند، در حالی که در اکثر مناطق، می توان یک نوع واحد را پیدا کرد. در اینجا لینک ها و اندازه فایل های هر یک از فایل های APK آمده است:

  • نوع گرافیک HD: 1.02 گیگابایت : پیوند – https://f.gbcass.com/PUBGMOBILE_Global_2.0.0_uawebsite_55A2051F.apk
  • نوع کم مشخصات: 634 مگابایت : پیوند – https://f.gbcass.com/PUBGMOBILE_Global_2.0.0_uawebsite_livik01_8B4486F7.apk
  • لینک دانلود مستقیم APK برای اکثر مناطق: 785 مگابایت : لینک – https://pubgmobile.live/apk

مرحله 3: پس از دانلود فایل APK نسخه 2.0، کاربران می توانند آن را نصب کرده و برنامه را اجرا کنند.

مرحله 4: گیمرها می‌توانند فایل‌های به‌روزرسانی اضافی و بسته‌های منبع را برای نسخه PUBG Mobile 2.0 قبل از ورود به سیستم با روش دلخواه خود دانلود کنند.

در اکثر مناطق، گیمرها فقط یک لینک دانلود APK دریافت می کنند (تصویر از طریق Krafton)
در اکثر مناطق، گیمرها فقط یک لینک دانلود APK دریافت می کنند 

 

 

 

 

روش APK برای بازیکنانی که می خواهند روند دانلود بازی را متوقف کرده و از سر بگیرند بسیار عالی است. بازیکنان همچنین می توانند از فروشگاه Google Play برای دانلود آخرین نسخه APK بازی استفاده کنند.

بازیکنان می‌توانند فروشگاه Play را ببینند و باز کنند و برای مرور بازی، «PUBG Mobile» را در نوار جستجو تایپ کنند. آنها می توانند از “Install” برای دانلود برنامه استفاده کنند و روش ذکر شده در بالا را تکرار کنند.

با این حال، در کشوری مانند هند، طرفداران نمی توانند PUBG Mobile را در فروشگاه Play پیدا کنند. از این رو، آنها باید با BGMI ( Battlegrounds Mobile India )، نوع منطقه ای بازی محبوب BR استفاده کنند.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه