هفت استراتژی مختلف برای بازی کردن Pubg mobile

هفت استراتژی مختلف برای بازی کردن Pubg mobile

در گذشته بازی های شوتر طوری بودند که بازیکنی که رفلکس بیشتری داشت و سریع تر نشانه می گرفت و دنبال بازیکن ها میگشت معمولا برنده می شود و بیشترین کیل رو در بازی می داشت ؛ بازی هایی مثل کانتر و کال اف دیوتی برای مثال.

پنهان شدن و منتظر حریف موندن معمولا باعث می شد کشته بشید. ولی امروزه با بازی های بتل رویال مثل پابجی همه چیز عوض شده و کله شق بودن و نشانه گیری خوب دیگر کافی نیست و استراتژی های واقع گرایانه تری بوجود آمده اند. پس با ایرانی‌کی همراه باشید تا در این مقاله با هفت استراتژی اصلی بازی پابجی موبایل آشنا بشیم و راه و رسم نبرد خود را انتخاب کنیم.

استراتژی اول تفنگدار ها (Gunslingers)

این سبک بازیکن ها ؛ بازیکن هایی هستند که Halo و Call of duty  و امثال بازی CS بازی می کردند در گذشته و هنوز نفهمیده اند که دوره زمانه عوض شده ، معمولا کیل های زیادی می گیرند ولی خیلی کم برنده می شوند و یا زود می میرند. این استراتژی این طور هست که بعد از فرود آمدن اولین اسلحه را که دیدند بر میدارند و بجای گشتن دنبال تجزیهات ؛ ترجیح میدن تا قربانیانشان برایشان جمع کنند. و به این ترتیب با کشتن بقیه تجزیهات را هم بدست می آورند. این بازیکن ها معمولا پر سر و صدا هستند و توجه همه را در منطقه جلب می کنند و حتی شاید از عمد این کار را می کنند تا کیل بیشتری بگیرند.

اگر تازه با پابجی آشنا شدید و بازیکن بازی های شوتر اول شخص مثل کانتر بودید ؛ برای یه مدت کوتاهی شاید این استراتژی برای شما مناسب باشد و بتوانید با کیل های زیادی برنده شوید ولی به محض افتان با بازیکن های حرفه ای نمی توانید دوام بیاورید.

 

استراتژی دوم عنکبوت ها (Spiders)

هفت استراتژی مختلف برای بازی کردن Pubg mobile

در این استراتژی بازیکن بعد از جمع آوری اسلحه و تجزیهات کافی ؛ مکانی مناسب در زون را انتخاب می کند و در آنجا مخفی شده و کمین می کند. دایما اطراف را بررسی می کند و هیچ صدایی تولید نمی کند. در واقع مثل یک عنکبوت تار های خود را می تند و منظتر شکار می نشیند و وقتی زون تعغیر کند ؛ معمولا با اتوموبیل یا پیاده به مرکز زون بعدی رفته و دوباره مخفیگاه جدیدی پیدا می کند و تار های خودش را می تند. این دست از بازیکن ها معمولا اسنایپر های خوبی هستند و اکثر اوقات به ۱۰ نفر آخر می رسند.

این استراتژی بیسیار موثر تر از استراتژی اول هست و این بازیکن ها خودشان را با دوره ی جدید بازی های شوتر وفق داده اند.

 

استراتژی سوم صلح طلب ها (Peaceful)

در این استراتژی بازیکن سعی می کند با هیچ دشمنی روبرو نشود و تا جایی که می تواند از بقیه دور باشد. آنها دورترین نقطه را انتخاب کرده و فرود می آیند. تجزیهات خود را پیدا می کنند و به دیواره ی زون می چسبند و همواره با دیواره ی زون حرکت می کنند. در لبه ی زون سینه خیز شده و خیالشان از یک جهت یعنی بیرون از زون راحت است و فقط به روبرو نگاه می کنند.

این بازیکن ها معمولا به ۱۰ نفر آخر می رسند و شانس زیادی برای برنده شدن دارند. این استراتژی برای بازیکن هایی که مهارت های تیراندازی خوبی ندارند مناسب است.

 

استراتژی چهارم کلکسیونر ها (Collectors)

هفت استراتژی مختلف برای بازی کردن Pubg mobile

این بازیکن ها اهمیت زیادی برای رادیواکتیو بیرون از زون قائل نیستند و اوقات خود را بیرون از زون و دنبال اسلحه و دوربین و تجزیهات مورد نظرشان می گردند و تا می توانند انرژی زا ها و قرص ها و آمپول ها استفاده می کنند که تا جایی که می توانند بیرون از زون بمانند و همیشه یک اتوموبیل دارند تا در زمان مناسب به داخل زون برگردند و با ۱۵ بازیکن آخر دست و پنجه نرم کنند. فلسفه ی این استراتژی این است که با بازیکن های خوب که قرار است جزو ۱۰ نفر آخر باشند روبرو نشویم تا زمانی که واقعا ۱۰ نفر باقی مانده باشد. فرض کنیم شخصی بهترین بازیکن در بین صد نفر است و می دانیم که قرار است برنده شود. حالا اگر شما در ابتدا و اوایل بازی با او روبرو شوید به احتمال زیاد کشته می شوید و رتبه ی بسیار بدی کسب می کنید و رنک شما پایین می آید.

پس بهتر است اگر قرار است با او روبرو شوید در آخر بازی باشد و با اسلحه ی محبوب خودتان و کاملا مجهز تا اینکه اوایل بازی با اسلحه ای که با آن راحت نیستید با او روبرو شوید.

این بازیکن ها درست است که ۱۰ دقیقه ی اول لذت خاصی نمی برند و وقت زیادی را تنها می گزرانند ولی همیشه به زمان جذاب بازی که ۱۰ دقیقه ی آخر هست می رسند و لذت واقعی از بازی را می برند و شانس برنده شدنشان بیشتر است.

 

استراتژی پنجم تک تیر انداز ها و یا جایرو ها (Gryo)

همان طور که از نامش پیداست ؛ این بازیکن ها ابتدا اسلحه های Kar98 و AWM و امثال آن و دوربین هی زوم بالا را پیدا می کنند و معمولا بالای مرتفع ترین جا می روند و سینه خیز به پهنه ی دشت ها و ساختمان ها نگاه می کنند تا شکار کنند. به مهارت زیادی در تیراندازی نیاز دارند و اگر خوب باشند کیل های زیادی می توانند بگیرند و هم از خطر در امان باشند. چون زمانی که در یک جای مرتفع مانند بالای کوه یا ساختمان بلند هستید ، تیراندازی به دشمن های دور خطر کمتری دارد و هدف به سختی می تواند شما را پیدا کند و اگر کسی اطراف باشد که صدای تیراندازی شما را بشنود باید از کوه بالا بیایید تا بتواند شما را ببیند و شلیک کند که همین باعث می شود صدای پایش را شنیده و آماده باشید و خیلی کم پیش می آید که در تیررس کسی باشید و جانتان در خطر باشد.

استراتژی ششم مد مکس ها (Mad max)

هفت استراتژی مختلف برای بازی کردن Pubg mobile

این استراتژی قرار بود جنبه ی فان داشته باشد ولی دیدیم که حتی بازیکن های حرفه ای گاهی آنرا امتحان می کنند و لذت می برند.

در این استراتژی شما سوار ماشین شده ( ترجیحان ماشین های سفت و سخت تر یا اگر ضدگلوله با دراپ بدست آوردید که چه بهتر)

و دیگر پیاده نمی شوند ! داخل کل زون تاب می خورند و سعی می کنند دشمنان را با ماشین زیر بگیرند. خوب معمولا تیراندازی به هدف در حال رانندگی سخت است و تیر اندازی به سمت ماشین خود باعث می شود دیده شوند و موقعیتشان لو برود. پس اگر برایتان سوال بود که این همه ۲۰لیتری بنزین که در بازی وجود دارد به چه کاری می آید؛ این یکی از جواب هاست. در این استراتژی شما به بنزین زیادی نیاز دارید چون مدام در حال حرکت هستید. هرچند این استراتژی برای مود سولو مناسب تر است چون در مود تیمی ؛ یک تیم می تواند با به رگبار بستن ماشین شما ؛ ماشین را منفجر کرده و همه ی شما را جا در جا بکشد.

ولی در سولو یک نفر به سختی می تواند یک ماشین را از پای در بیاورد.

 

استراتژی هفتم   پل بلاکر ها (Bridge blockers)

این استراتژی فقط در مپ هایی که پل دارد قابل انجام است و لازم است که زون طوری قرار بگیرد که بازیکن ها مجبور باشند یا از پل رد بشوند یا از رودخانه . پس این دست از بازیکن ها از قبل وارد پل می شوند و پشت ماشین های اسقاطی پنهان می شوند و منتظر می شوند تا کسی عبور کند تا او را غافل گیر کنند. که این کار را می توان با اسلحه های تک تیر یا رگبار انجام داد. همچنین با نارنجک می توان ماشین های در حال حرکت را منفجر کرد که کار سختی هست و باید زمان بندی خیلی خوب باشد.

خرید یوسی

ممنون که با ایرانی‌کی همراه بودید ، اگر تمایل به خرید ست ها ، اسکین ها و جسچر ها دارید می توانید به راحتی با خرید یوسی ( واحل پول مجازی بازی پابجی ) از سایت ایرانی‌کی حساب پابجی خود را شارژ کرده و بهترین ست ها و آیتم ها بخرید.

خرید یوسی پابجی موبایل

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه