نقد و بررسی بازی Prey

مدت زمان متوسط برای بازی Prey :

طبق بررسی بازیکنان و همچنین اعلام نظر سازندگان، به طور متوسط برای تکمیل بازی بین 16 تا 22 ساعت زمان لازم است. حال در صورتی که بازیکنان مراحل را بی وقفه پشت سر بگذارند میتوانند در زمان کمتری Prey را تمام کنند.

نقد و بررسی بازی Prey :

در بازی Prey، مورگان یو، بازیکنی است در ایستگاه فضایی که در مورد گونه های مختلف بیگانگان تحقیق میکند. محوطه ای به نام Typhon در بازی وجود دارد، که پلیر ها انواع توانایی ها و سلاح های موجود را کسب مینمایند تا به هنگام فرار و مبارزه از آن استفاده نمایند.

این نسخه از بازی، با Prey 2006  از نظر داستانی و ساختاری بی ارتباط است و در Prey 2017  روایتی جدید و منحصر به فرد در فضایی جذاب و بی انتها ترسیم شده است.

از جمله قابلیت ها و ویژگی هایی که برای بازیکنان در Prey در نظر گرفته شده است؛ تغییر ویژگی هایی از جمله جنس، قابلیت و تصمیمات مورگان یو است. همین امر موجب میوشد، Prey  دارای پایان های متفاوت و منحصر به فردی باشد.

 

سیر تکامل :

گسترشی تحت عنوان Mooncrash که در ژوئن سال 2018 منتشر شد، حالتی جداگانه در تنظیمات بازی و گیم پلی ایجاد میکند و دشمنان، سلاح ها، چالش ها و سایر موارد بازی، در آن متفاوت و تصادفی خواهند شد.

 

حالت انفرادی و چند نفره بازی Prey :

Typhon Hunter در این بازی شامل دو بخش میشود. بخش انفرادی که بازیکن، در یک واقعیت مجازی به تنهایی وارد صحنه شده و چالش ها و نبرد های خود را انجام میدهد تا سرانجام به نقطه ی انتهایی برسد و حالت چند نفره که ماکزیمم تا 6 بازیکن میتوانند به صورت همزمان وارد شده و چالش های مختلفی را انجام دهند. در طی چالش های بخش چند نفره ی بازی Prey  هر بازیکن باید بتواند رقبای خود را از میان بردارد و به تنهایی در بازی باقی بماند.

نقد و بررسی بازی Prey
نقد و بررسی بازی Prey

نظر منتقدین :

یکی از ویژگی های بسیار مهم Prey که مورد توجه گیمر ها و منتقدین قرار گرفت، اجرای بازی بر روی اکثر سیستم های کامپیوتری، از جمله سیستم های رده پایین و قدیمی میباشد؛ با این حال در صورتی که چند ساعت و به طور مداوم از نسخه ی pc بازی استفاده شود، پیشرفت های حاصل ذخیره نمیشود و بازیکنان مجبورند مجددا از ابتدا بازی را آغاز نمایند.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه