نقد و برسی بازی Player unknowns Battlegrounds Global ( PUBG )

نقد و برسی بازی Player unknowns Battlegrounds Global ( PUBG )

تاریخ انتشار PUBG  :

PUBG   Player Unknown’s Battlegrounds  ( به معنای بازیکن سرزمین ناشناخته ) در تاریخ 20 دسامبر سال 2017 برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز، PS4 ، Xbox 1 منتشر شد و یکسال بعد در سپتامبر 2018 نسخه های پلتفرم موبایلی آن برای سیستم عامل Android و iOS عرضه شد.

 

توضیحات بازی PUBG  :

در PUBG ، تا تعداد 100 بازیکن میتوانند در جزیره با کسب اسلحه و تجهیزات مختلف به نبرد با دشمنان پرداخته و مراحل متعدد را پشت سر بگذارند. با پیش روی بازی، مراحل و نبرد ها سخت تر میشود و در نهایت آخرین بازمانده، برنده ی بازی است.

بازیکنان میتوانند به صورت انفرادی، دو نفره و یا در قالب تیم های 4 نفره به نبرد و مبارزه بپردازند. کاراکتر های بازی درون هواپیما هایی بر فراز زمین بازی در حال حرکت هستند و به وسیله ی چتر نجات از آن خارج شده و به سطح زمین می آیند. پس از آن نبرد اصلی برای بقا آغاز میگردد.

بر روی نقشه مناطق مختلف مشخص شده که بازیکنان با ورود به آن تجهیزات و اسلحه جمع آوری مینمایند. در حالت کلی مناطق پر خطر دستاورد های بهتر و ارزشمند تری دارند.

نقد و برسی بازی Player unknowns Battlegrounds Global ( PUBG )
نقد و برسی بازی Player unknowns Battlegrounds Global ( PUBG )

درآمد بازی و میزان فروش:

PUBG یکی از پر فروش ترین ها در تمامی ادوار عرضه ی بازی های ویدیوئی است به طوری که تا ماه ژوئن سال 2018 بیش از 50 میلیون نسخه از پلتفرم های غیر موبایلی آن در سراسر جهان فروخته شده و بیش از 400 میلیون بازیکن نیز، نسخه ی موبایل آن را نصب نموده اند.

 

افتخارات بازی PUBG  :

در رقابت سی و یکمین جشنواره ی جوایز طلایی Joystick سال 2017 ، PUBG موفق به دریافت عنوان های بهترین بازی چند نفره و بازی برتر سال شد.

همچنین جایزه ی بهترین بازی چند نفره را در جشنواره ی بازی های سال 2017 جهان از آن خود نمود.

علاوه بر آن بارها در سایر فستیوال های بازی های ویدیوئی موفق به کسب عنوان بهترین شد و این امر PUBG را به یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های قرن 21 مبدل ساخت.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه