نقد و بررسی بازی A Plague Tale Innocence

نقد و بررسی بازی A Plague Tale Innocence :

A Plague Tale Innocence  یک بازی سوم شخص اکشن ماجراجویی، در ژانر وحشتناک و به صورت مخفی کاری است که توسط استودیوی Asobo ساخته شده و توسط Focus Home Interactive منتشر شده است.

 

تاریخ انتشار A Plague Tale Innocence  :

A Plague Tale Innocence  در ماه مه سال 2019 برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد و به طور کلی نظرات مثبتی از سمت منتقدین دریافت کرد.

در هفته ی اول انتشار بازی در انگلستان توانست جایگاه نهم را از ان خود کند اما با گذشت زمان میزان فروش بازی با سیر صعودی همراه بود و توانست رضایت گیمر های بسیاری را جلب نماید.

 

توضیحات بازی :

در A Plague Tale Innocence ، بازیکن از منظر شخص ثالث، کنترل کاراکتری به نام Amicia de Rune را به عهده می گیرد. در طول بازی، باید تمام ماموریت ها در خفا انجام شود چراکه در صورت شناسایی توسط دشمنان، آمیشیا کشته میشود.

کاراکتر بازی، قابلیت ساخت و تجهیز سلاح های مورد نیاز جهت مبارزه و بقا درون فضای بازی را دارد و یک کاراکتر دیگر به نام Hugo که برادر کوچکتر Amicia محسوب میشود، به او در این مسیر کمک میکند.

موضوع اصلی بازی “خانواده” و به چالش کشیده شدن روابط شخصیت ها در شرایط نامطلوب است. شارلوت مک برنی و لوگان هانان به ترتیب صدا پیشگان دو کاراکتر امیشیا و هوگو هستند.

A Plague Tale Innocence روایتی جذاب و مهیج از فداکاری و شجاعت یک دختر است.

نقد و بررسی بازی A Plague Tale Innocence
نقد و بررسی بازی A Plague Tale Innocence

سیر تکامل A Plague Tale Innocence  :

قسمت جدید A Plague Tale در دسامبر سال 2019 ارائه میگردد که توسط Focus Home Interactive تأیید شده است. استودیوی Asobo در تکاپوی ساخت عنوان جدیدی برای اینکه پیش بینی میشود در اواسط سال 2020 منتشر گردد.

 

نظرات منتقدین :

به طور کلی، داستان پردازی، طراحی شخصیت ها و روند بازی A Plague Tale Innocence  از سوی منتقدین نمرات 8  از 10 و 81 از 100 را دریافت نموده که این به معنی یک بازی مثبت و مناسب است.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه