نینجا در کالاف موبایل

نینجا در کالاف موبایل یکی از کلاس های این بازی در مود بتل رویال است که قابلیت های منحصر به فرد خود را دارد و با استفاده از این قابلیت ها می تواند کارهای خارق العاده ای انجام دهد به طوری که این کلاس جزو بهترین های بازی محسوب می شود. با این حال دانستن یک سری از نکات درباره نینجا می تواند به شما کمک کند تا هنگام بازی کردن با آن راحت تر باشید.

قابلیت اتوماتیک   نینجا در کالاف موبایل

هر کدام از کلاس های بازی یک قابلیت اتوماتیک دارند که شما می توانید بدون این که از دکمه ای استفاده کنید از قابلیت ویژه کلاس خود استفاده کنید. نینجا در کالاف موبایل هم قابلیت مخصوص خود را دارد که نام آن Dead silence است. این قابلیت به شما اجازه می دهد که صدای پای خود را به مقدار بسیار زیادی کم کنید. به این صورت شما می توانید به راحتی از دشمنان فرار کنید و یا به طوری که آنها متوجه نشوند بتوانید به نزدیک شوید و آن ها را از پا در بیاورید. البته نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که شما تا ابیلیتی یا همان قابلیت های خود را آپگرید نکنید نمی توانید از قابلیت Dead silence استفاده کنید.

آلتیمیت

قابلیت آلتیمیت نینجا این است که شما می توانید با استفاده از یک طناب به هر جایی بپرید. به این صورت که شما می توانید حتی از درخت ها هم استفاده کنید و به سمت آن کشیده شوید. با آپگرید کردن ابیلیتی های خود می تواند یک طناب اضافه داشته باشید. آپگرید کردن طول طناب شما را افزایش نخواهد داد. همچنین در هر صورتی هر شارژ این آلتیمیت 45 ثانیه طول می کشد تا شارژ شود.

مقابله با نینجا نینجا در کالاف موبایل

اگر دشمن در مقابل شما بود و شما تشخیص دادید که او نینجا است سعی کنید هیچگاه چشم از او برندارید چون در غیر این صورت شما نخواهید فهمید که نینجا به کدام سمت رفته است. همچنین اگر نینجا در ارتفاعی بالاتر از سطح شما قرار داشت سعی کنید که در درگیری شرکت نکنید.

شما می توانید درباره ی شاتگان های بازی کالاف دیوتی موبایل از اینجا بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه