Mass Dragons: بهترین استراتژی حمله هوایی در کلش اف کلنز

Mass Dragons: بهترین استراتژی حمله هوایی در کلش اف کلنز

استراتژی حمله انبوه اژدها در کلش اف کلنز

 

در کلش آف کلنز، Mass Dragons بهترین تکنیک تهاجمی هوایی است که می‌تواند پایگاه‌های تاون هال 7 چند نفره و جنگ قبیله‌ای را از بین ببرد.

کلش آف کلنز بهترین بازی نبرد چند نفره است که در آن بازیکنان با Dark Elixir، Elixir و Super Troops به پایگاه های حریف حمله می کنند . هر سطح تاون هال دارای یک گروه منحصر به فرد از نیروها است که بازیکنان باید از آنها برای ایجاد ترکیبات ارتش و استقرار برای پیروزی در نبردها استفاده کنند.

از آنجایی که برای اولین بار است که بازیکنان با Dark Elixir و Barbarian King روبرو می شوند، تاون هال 7 برای بازی بسیار مهم است. برای تاون هال 7، بازیکنان برتر استراتژی های تهاجمی مختلفی طراحی کرده اند که یکی از آنها Mass Dragons است.

 

 

Queen Charge DragLoon attack strategy in Clash of Clans (Image via Sportskeeda)


بررسی استراتژی حمله Mass Dragons در کلش اف کلنز

از آنجایی که دراگون ها یکی از بهترین نیروهای هوایی در کلش اف کلنز هستند، Mass Dragons قابل اعتمادترین طرح تهاجمی برای بازیکنان تاون هال 7 است. همانطور که از نام آن مشخص است، این استراتژی از تعداد زیادی اژدها با طلسم های رعد و برق یا خشم و بالون استفاده می کند.

بازیکنان باید ابتدا سعی کنند اژدها را قبل از استفاده در نبردهای جنگ قبیله ای به سطح 2 ارتقا دهند، زیرا در هر ثانیه امتیاز و آسیب بالاتری دارند. داشتن یک پادشاه بربر سطح 10 همچنین به از بین بردن ساختمان های بیرونی و برخی از نیروهای قصر قبیله زمینی کمک می کند که با این حمله بسیار سودمند است.

از بالون ها و اژدهای انبوه می توان برای از بین بردن دفاع های ضد هوایی مانند برج های آرچر، برج های جادوگر و دفاع هوایی استفاده کرد. ترکیب ارتش برای استراتژی حمله تاون هال 7 Mass Dragons به شرح زیر است:

  • 10 اژدها
  • 6 طلسم رعد و برق
  • بالن یا اژدها (قلعه قبیله)

بازیکنان می‌توانند 2 طلسم رعد و برق را با یک طلسم خشم جایگزین کنند تا در هنگام رسیدن اژدها به هسته پایه آسیب را افزایش دهند. Rage Spell با Balloons بسیار موثر است و به آنها اجازه می دهد تا چندین دفاع ضد هوایی را از بین ببرند.


چگونه از استراتژی حمله Mass Dragons استفاده کنیم؟

 

استفاده از استراتژی حمله Mass Dragons بسیار آسان است و می تواند به بازیکنان کمک کند تا جنگ های قبیله ای و پایگاه های چند نفره مختلف را از بین ببرند. اژدها به منطقه آسیب وارد می کند، که به آنها اجازه می دهد چندین ساختمان را به طور همزمان خراب کنند.

بازیکنان برای استفاده از استراتژی حمله Mass Dragons در کلش اف کلنز باید این راهنمای گام به گام را دنبال کنند:

  1. برای از بین بردن دو دفاع هوایی، از طلسم های رعد و برق استفاده کنید. از آنجایی که لایتنینگ اسپل آسیب ناحیه را وارد می کند، بهتر است از آن در قلب دفاع های حریف استفاده کنید.
  2. دو اژدها را در دو گوشه سمت مهاجم مستقر کنید تا از گسترش اژدها جلوگیری کنید.
  3. اکنون، همه اژدهاها را با بالون های قلعه قبیله ای بفرستید تا دیوارها و سازه های دشمن را از بین ببرید.
  4. برای پاکسازی ساختمان های بیرونی و منحرف کردن حواس دفاع ضد هوایی، از پادشاه بربر استفاده کنید.

در نهایت، Mass Dragons قوی ترین استراتژی حمله هوایی برای بازیکنان تاون هال 7 در کلش اف کلنز است. بر اساس معیارهای پایه، بازیکنان می توانند چند اژدها را با کمانداران یا بالون ها جایگزین کنند. یکی دیگر از گزینه های تقویت برنامه حمله، جایگزینی دو اسپل لایتنینگ با یک طلسم خشم است.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه