کاهش لگد اسلحه پابجی چگونه است؟

بازی پابجی قدمت نسبتا زیادی دارد. بیشتر بازیکنان با انواع اسلحه ها اشنا هستند و کنترل انها برایشان راحت است. با توجه به این نکته، من اینجا هستم تا کسانی را که اعتماد به نفس خود را راجع به کاهش لگد اسلحه پابجی از دست داده اند و اینکه چگونه می توانند یک بازیکن خیلی بهتر شوند، راهنمایی می کنم. قبل از اینکه به بررسی کنترل استفاده از سلاح بپردازیم، باید انواع سلاح ها و تفاوت های بین آنها را شناسایی کنیم.

انواع اسلحه ها و فرق بین انها در پابجی
اسلحه های 5.56: اسلحه هایی هستند که گلوله های 5.56 میلی متری به خود میگیرند. اسلحه های 5.56 با نسخه های دیگر مانند AKM یا UMP9 برابرند. اسلحه های 5.56 به دلیل داشتن ویژگی های نسبتا خوب، محبوب ترین گزینه نسبت به گزینه های دیگر هستند. این انتخاب شماست که کدامیک بهترین گزینه برای استایل بازی شما در پابجی است.
سلاح های فعلی که به گلوله های 5.56 میلی متر نیاز دارند به شرح زیر است:
(M16A4 (AR) – M416 (AR) – SCAR-L (AR) – Mini 14 (DMR)  QBZ95 (AR) – QBU (DMR

اسلحه های 7.62: این اسلحه ها بیشتر از سایر سلاح ها آسیب وارد می کنند، ولی سرعت شلیک زیادی ندارند.
سلاح های فعلی که گلوله های 7.62 میلی متری نیاز دارند به شرح زیر است:
(AKM (AR) – Kar98k (SR) – M24 (SR) – R1895 (Pistol) – SKS (DMR) – DP-28 (AR) SLR (DMR

برخی از SMG ها (مسلسل دستی) ، تپانچه ها و هفت تیرهای دارای صدا خفه کن ، VSS ، همگی مهمات 9 میلی متری نیاز دارند. سلاح های 9 میلی متری آسیب کمتری وارد می کند، اما کنترل لگد اسلحه در ان بیشتر است و دقت بیشتری به شلیک های شما می دهد.
سلاح های فعلی که به گلوله های 9 میلی متری نیاز دارند:
P18C (هفت تیر) – P92 (هفت تیر) – (Micro Uzi (SMG) – UMP9 (SMG)-VSS (SR

در نتیجه، هر نوع سلاح در پابجی عملکرد و هدف متفاوتی را برای شما فراهم می کند تا شما بتوانید به درستی از اسلحه استفاده کنید. شما باید انتخاب کنید که کدام ویژگی اسلحه را هنگام نبرد لازم دارید: لگد زدن، آسیب زدن ، پخش شدن گلوله و سرعت شلیک. باید اولویت بندی کنید که کدام ویژگی را می خواهید به دشمن خود اعمال کنید. به عنوان مثال، پاشیدن وکتور بر روی حریف آسیب کمتری وارد می کند، اما فشنگ های بیشتری ضربه می زنند، بنابراین چنین حرکتی با چند شلیک کم از اسلحه ی 7.62 برابر خواهد بود. اگرچه، از تجهیزات بیشتری استفاده خواهید کرد و مجبور خواهید بود که بیشتر روی کاهش ریکویل اسلحه پابجی تمرکز کنید. مدتی طول می کشد که از عملکرد اسلحه ها و کاهش لگد اسلحه پابجی سر در بیاورید، اما به محض اینکه در مورد عملکرد هر یک از اسلحه ها اطلاعات کسب کردید، سریع یکی از آن ها را برای نبرد انتخاب خواهید کرد.
چگونگی کاهش لگد اسلحه پابجی
برای کاهش لگد اسلحه پابجی، قبل از اینکه به سراغ لگدگیرها برویم(که برای کاهش لگد اسلحه پابجی شما لازم است)، اگر اولین بار است که از یک اسلحه استفاده می کنید، یک دیوار پیدا کرده و حالت خودکار یا انفجار اتش را انتخاب کنید. سپس شروع به تیراندازی در دیوار کنید. دوباره همین کار را امتحان کنید، اما با شروع تیراندازی به آرامی جهت اسلحه خود را پایین بیاورید انگار که با کسی در حال جنگ هستید. این کار را ادامه دهید تا زمانی که متوجه شوید باید جهت اسلحه خود را بیشتر تغییر دهید. از انجایی که AKM یک اسلحه قدرتمند و دارای شدت لگد زیادی است یاد گرفتم که کاهش لگد اسلحه پابجی چگونه کار می کند. وقتی اسلحه ای پیدا کردید و توانستید کاهش لگد اسلحه پابجی را روی ان اعمال کنید، می توانید این مهارت جدید را در هنگام شلیک به بازیکنان پیاده کنید. کاهش لگد اسلحه پابجی در ابتدا کار سختی به نظر می رسد، زیرا بیشتر بازیکنان در هنگام رویارویی با دشمن وحشت می کنند و سریعا شروع به تیراندازی می کنند. عجله نکنید و وانمود کنید که دشمن دیواری است که قبلا روی آن تمرین کرده اید. می دانم نشستن در اینجا و اینکه به شما بگویم چگونه این کار را انجام دهید کار اسانی است ولی شما باید از جایی شروع کنید و به من باور کنید. یادگیری مهارت کاهش لگد اسلحه پابجی ساده نیست. این کار به تمرین و زمان نیاز دارد. وقتی به ویژگی اسلحه ها و توانایی در کاهش لگد اسلحه پابجی اطمینان داشتید، بسته به سبک بازی خود می توانید شروع به افزودن تجهیزات اضافی به اسلحه خود کنید.
چه تجهیزاتی می توانند در ریکویل کردن به شما کمک کنند؟
کنترل اسلحه پابجی موبایل یک مشکل اساسی است و بازیکنان همواره سعی می کنند ان را حذف کنند یا به حداقل برسانند. کاهش لگد اسلحه پابجی توسط موارد زیر امکان پذیر است:
-گریپ ها (گریپ زاویه دار، گریپ نیمه، گریپ شست دست، گریپ عمودی، گریپ ملایم)
-جبرانگرها (که برای AR ها ، SMG ها و هفت تیرها در دسترس می باشد)
-استوک ها یا قنداق اسلحه (چیک پد- قنداق اسلحه-قنداق تاکتیکی)

این تجهیزات در کاهش لگد اسلحه پابجی به شما کمک میکنند و می توانید لگد اسلحه را کنترل کنید. اگرچه باید توجه کنید که برخی از اسلحه ها فقط می توانند یک وسیله ی خاص را مورد استفاده قرار دهند. برای پیدا کردن آنچه در هنگام کاهش لگد اسلحه پابجی برای شما مناسب است باید از تجربه شخصی خود استفاده کنید. نموداری از یک ایده ی نادرست در مورد چگونگی عملکرد کاهش لگد اسلحه پابجی ارائه شده است. این آزمایش با استفاده از SCAR-L و انواع مختلف گریپ ها جمع اوری شده است. اگرچه نمودار تمام اسلحه های موجود در پابجی را نشان نمی دهد، اما یک تصور نادرست از نحوه ی کاهش لگد اسلحه پابجی و کاربرد هر یک از انواع مختلف گریپ ها را به شما نشان می دهد. در حال حاضر، وظیفه ی شما این است که جهت اسلحه ی خود را به سمت پایین تنظیم کنید و هنگام تیراندازی، کاهش لگد اسلحه پابجی را کنترل کنید. با توجه به تجربه ی شخصی من، معتقدم که استفاده از اسلحه ی AKM با جبرانگرها، بهترین روش برای یادگیری چگونگی کار می باشد. این فقط نظر شخصی من است و شما می توانید از هر اسلحه ای که برایتان راحت تر است استفاده کنید. به طور کلی، انتخاب سلاح شما به شدت به شیوه ی بازی کردن شما بستگی دارد. اگر در مکان های گرم قرار می گیرید، تفنگ های کاملاً اتوماتیک هجومی با گریپ های زاویه دار یا گریپ های نیمه، بهترین انتخاب برای شما جهت شرط بندی هستند. با این حال، اگر بیشتر بازیکن منفعلی هستید و از خطرات دور می مانید، بهتر است از یک اسلحه AR ، DMR یا حتی هفت تیر، با انواع مختلف گریپ های عمودی و قنداق اسلحه استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که تک ضربه های شما درست است.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه