نکات بازی کلش آف کلنز

  

کلش آف کلنز یکی از بازی های استراتژیک قدیمی موبایل است که از همان زمان شروع تا به الان از محبوبیت بالایی برخوردار است. با اینکه از زمان انتشار این بازی زمان بسیار زیادی می گذرد اما همچنان جزو بهترین بازی های موبایل محسوب میشود و میلیون ها نفر روزانه آن را بازی میکنند. در این مقاله قصد داریم تا به شما نکاتی درباره این بازی جذاب و هیجان انگیز بگوییم.

1-جم ها را خرج نکنید

کلش آف کلنز

جم های بازی کلش اف کلنز میتوانند سرعت ساخت و ساز را تسریع کنند یا اینکه منابع به شما بدهند. اما ما پیشنهاد می کنیم که این کار را انجام ندهید. به جای اینکه از جم برای موارد نه چندان کاربردی استفاده کنید سعی کنید با استفاده از آن ها کارگر استخدام کنید. شما میتوانید با استفاده از این کارگرها بسیار سریع تر خانه های خود را لول آپ کنید و این کار بسیار به شما در قوی تر شدن کمک خواهد کرد.

2- مپ مستحکم

سعی کنید مپ خود در بازی کلش آف کلنز را بی نقص بسازید. شما میتوانید هم از طریق اینترنت و هم از طریق خود بازی بهترین مپ ها را پیدا کنید و از روی آن مپ خود را بچینید. قابلیت خوبی که کلش آف کلنز به بازی اضافه کرده است این است که شما میتوانید با مراجعه به مپ دیگران در بازی مپ آن ها را کپی کنید و به راحتی برای خود قرار دهید.

3- کالکتورها و ماینرها را آپگرید کنید

در این بازی بازیکنان  سعی میکنند که با استفاده از لوت کردن مپ های دیگران پول و اکسیر به دست آورند. آن ها یادشان میرود که یکی از راه های به دست آوردن منابع همان کالکتور ها  و ماینر های داخل نقشه خودشان است. این خانه ها میتوانند مقدار بسیار زیادی از منابع را به طور روزانه به شما بدهند.

شما میتوانید از اینجا درباره ی نکات بازی کلش رویال بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه