ضریب کشتار در بازی Cod Mobile

ضریب کشتار در کالاف دیوتی به این معنی است که شما قبل از هر بار مردن چند نفر را کشته اید. این ضریب یکی از ملاک های مهم بازی های شوتر به حساب می آید که بر اساس آن میتوان تشخیص داد که بازی یک نفر خوب است یا نه. در این مقاله قصد داریم یکی سری از نکاتی را به شما بگوییم که با رعایت کردن آن ها میتوانید این ضریب را بالا ببرید و بتوانید پلیر حرفه ای تری باشید و از بازی لذت بیشتری ببرید.

این ضریب برخلاف لول که فقط میشود تا لول 150 رفت ثابت نمیماند. این ضریب دائمی است و هر زمانی که شما بازی میکنید تا حدی روی این ضریب اثر میگذارد و اکثر بازیکنان برای مقایسه دو بازیکن یا خودشان از آن استفاده میکنند.

البته به یاد داشته باشید بیشتر اوقات کسانی که بازی را به صورت رنک بازی میکنند از ضریب پایین تری نسبت به افرادی بازی عادی انجام میدهند دارند زیرا حضور ربات در بازی های بیشتر اتفاق می افتد.

شاید به نظر شما راه حل اینکار ساده به نظر برسد. کافی است نمیرید!! اما به همین سادگی هم نیست. ذهنیت شما باید این باشد که شما باید با امنیت بازی کنید. این ذهنیت در طولانی مدت اثر بسیار زیادی بر روی کیفیت بازی شما می گذارد. شما خیلی وقت ها دیده اید که افراد موقع درگیری به سمت دشمن یورش میبرند. شما هیچوقت نباید اینکار را بکنید. به جای اینکار سعی کنید تا جایی که میتوانید روی هدف گیری خود کار کنید و با دقت بیشتری تیراندازی کنید.

یکی از نکات مهم دیگر استفاده از نارنجک هاست. هر نارنجی که پرتاب نمیکنید یک یا دو نفر ممکن بود کشته شوند و شما از آن استفاده نکرده اید پس به یاد داشته باشید که از همه اسلحه ها استفاده کنید. همچنین در مقاله قبل بهترین پرک های بازی را به شما معرفی کردیم به یاد داشته باشید که از آن ها به خوبی استفاده کنید.

امیدواریم که بتوانید با استفاده از این نکات تجربه بهتری هنگام بازی کردن داشته باشید و لذت بیشتری ببرید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه