ساپورت حرفه ای در بازی دوتا 2

ساپورت در بازی دوتا 2

ساپورت حرفه ای در بازی دوتا 2 به هیرو هایی گفته میشود که وظیفه آن ها حفاظت از سایران و ایجاد بیشترین آزار برای حریف است. این هیرو ها با قابلیت هایشان باعث میشوند یارانشان بیشتر در درگیری ها زنده بمانند و از آن طرف باعث میشوند که دشمن مقدار از توانایی های خود را نتواند استفاده کند. ساپورت کردن در این بازی بسیار حیاتی است به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا نکاتی درباره یکی از هیروی های ساپورت به نام ویچ داکتر بدهیم.

 

  • استان

قابلیت اول این هیرو استان است. استان به معنی این است که حریف نمیتواند هیچ گونه فعالیتی در مدت زمان استان انجام دهد و کاملا از بازی خارج خواهد شد. استان ویچ داکتر به این صورت عمل میکند که بین افراد یک منطقه میچرخد و اگر کسی نباشد فقط همان یک استان عمل میکند. پس اگر می خواهید بیشتر میزان تاثیر را بگذارید سعی کنید در جایی که چند نفر حضور دارند از آن استفاده کنید.

  • هیل

لول دوم ویچ داکتر کاملا مناسب یک ساپورت در بازی دوتا ۲ است. این لول با استفاده از مانای شما به خودتان و یارانتان که در منطقه حضور دارند جان میدهد. شما با استفاده از این لول به راحتی می توانید جان خود و یارانتان را پر کنید و به مبارزه بپردازید.

ساپورت در بازی دوتا ۲

  • دمیج بیشتر

این هیرو با لول سه  خود میتواند دمیج بسیار شدیدی به حریق وارد کند. مالدیکت اسم این لول است و وقتی بر روی کسی استفاده شود باعث میشود 40 درصد دمیجی که به وارد شده در طول زمان باز هم به او وارد شود و او را از بین ببرد.

ساپورت در بازی دوتا ۲

  • آلتیمیت

برای این که یک ساپورت حرفه ای در بازی دوتا 2 باشید باید بتوانید به خوبی از آلتیمیت خود استفاده کنید. دث وارد که همان آلتیمیت این هیرو به حساب می آید یک نوع چوب است که وقتی بر روی زمین قرار میدهد و شروع به رقصیدن میکند به صورت مداوم به دشمنان حاضر در منطقه آسیب وارد میکند. استفاده به ترتیب لول 1 ، 3 و سپس لول آلتیمیت به شدت دمیج زیادی به دشمن وارد میکند و به راحتی می تواند باعث مردن آن ها شود.

ساپورت در بازی دوتا ۲

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه