کیل گرفتن در پابجی

کیل گرفتن یکی از لذت های بازی پابجی است. در این مقاله قصد داریم نکاتی برای بهتر بازی کردن و کشتن حریفان به شما بگوییم که با استفاده از این نکات بتوانید تعداد بییشتری از حریفان خود را بکشید و بازی جذاب تری را تجربه کنید.

در نقاط شلوغ فرود بیایید

سعی کنید همیشه در نزدیکی ترین مناطق شلوغ فرود بیایید.مناطقی مانند پوچینکی یا میلیتاری معمولا همیشه شلوغ هستند و شلوغ بودن این مناطق به دلیل وجود لوت زیاد است. شما درصورت داشتن ایم خوب میتوانید به این مناطق رفته با گرفتن حدود 5 کیل مقدار زیادی لوت به دست بیاورید که در ادامه مسیر به شما کمک زیادی خواهد کرد.

وقت زیادی برای لوت کردن تلف نکنید

برای لوت کردن وقت زیادی نگذارید. اجازه دهید که دیگران این کار را برای شما انجام دهند. کاری که شما باید انجام بدهید این است که یک تفنگ برداشته و دیگران را هنگام لوت کردن شکار کنید. با کشتن آن ها میتوانید وسایلی که آن ها لوت کرده اند را برداشته و در عین حال به تعداد کیل های خود اضافه کنید.

وسیله نقلیه داشته باشید

همانطور که میدانید زمان یکی از مهمترین فاکتور های بازی است. قسمت سخت بازی کشتن بازیکنان نیست بلکه پیدا کردن آن ها برای کشتن است. پس یک وسیله نقلیه پیدا کنید که بتوانید هر چه سریع تر در مپ بچرخید و دشمنان را پیدا کنید همچنین این وسیله نقلیه میتواند مقداری از شما در مقابل تیر دشمنان محافظت کند اما به این نکته توجه داشته باشید که باعث میشود محل شما را پیدا کنند.

AirDrop ها را در نظر داشته باشید

اگر دشمنان رو پیدا نکردید به جعبه ها دقت کنید. همه بازیکنان جلیقه لول 3 و تفنگ های ویژه ی این جعبه ها را میخواهند شما میتوانید با کمین کردن در کنار این جعبه ها بازیکنانی که میخواهند این جعبه ها را لوت کنند بکشید و معمولا این بازیکنان لوت های خوبی همراه خود دارند.

به تنهایی اسکواد بازی کنید!!!

این کار ممکن است اندکی شما را با مشکل مواجه کند اما اگر بتوانید به تنهایی مقابل تیم ها بازی کنید سطح بازی شما  به طرز خیره کننده ای افزایش خواهد یافت. با انجام این کار شما مقدار لوت بیشتری خواهید داشت. همچنین این آزادی عمل را دارید که به تنهایی تصمیم بگیرید.

 اگر در بازی پابجی لگ داشتید میتوانید از اینجا نحوه برطرف کردن آن را یاد بگیرید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه