چگونگی فعالسازی پخش لحظه مرگ و Universal Mark در بازی پابجی موبایل

اخیرا بازی پابجی موبایل نسخه 0.17.0. را منتشر نموده است ؛ همانطوری که انتظار میرفت این آپدیت از بازی قابلیت های بسیاری را با خود به بازی پابجی موبایل آورد به طور مثال ، شهر بازی پابجی موبایل به مناسب دو سالگی بازی پابجی موبایل به بازی اضافه شد و همچنین حالت death replay ( لحظه مرگ ) به جهت مشاهده اینکه چگونه در بازی شما را کشته اند ( البته این قابلیت فعلا در گوشی های با پردازنده قوی پشتیبانی میشود ) و نیز حالت universal mark که کمک شایانی به بازی پاجی موبایل جهت بهتر پلی دادن بازیکنان کرده است .

ویژگی هایی نظیر  Death Replay ، Universal Mark  و حالت Hardcore در بازی پابحی موبایل PUBG Mobile شما را بیشتر عاشق بازی پابجی موبایل میکند . از بین همه اینها ، ویژگی Replay death و ویژگی Universal Marks محبوب ترین مورد ها هستند .

چگونگی فعالسازی پخش لحظه مرگ و Universal Mark در بازی پابجی موبایل :

ویزگی های death replay و universal mark در تنظیمات بازی اضافه شده اند و این دغدغه بسیاری از کاربران میباشد که چگونه میتوانند آن را فعال نمایند زیرا فعالسازی آن به صورت دستی و بر عهده خود بازیکن میباشد  ؛ بنابراین ما در این مقاله تصمیم گرفتیم تا روشی را برای فعالسازی حالت death replay و universal mark را با شما به اشتراک بگذاریم .

خوب death replay یکی از ویژگی های پیشبینی شده پابجی موبایل میباشد ، که خود را در آپدیت 0.17.0. نشان داده است ، این ویژگی به شما این قابلیت را میدهد که مشاهده کنید چگونه توسط دشمن کشته شده اید .
این ویژگی کاربرد بسیار خوبی دارد برای اینکه بتوانید تصمیم بگیرید توسط یک پلیر واقعی پابجی موبایل کشته شده اید و یا اینکه توسط چیتر در بازی کشته کشته شده اید ؛ همچنین به شما در بهبود گیم پلی بازی پابجی موبایل کمک میکند . در این قسمت نحوه فعالسازی ویژگی death replay در بازی PUBG MOBILE آورده شده است .
 اول از همه بازی پابجی موبایل PUBG MOBILE را بازی نمایید .
سپس بر روی علامت چرخ دنده در صفحه اصلی بازی کلیک نمایید .
بعد برگه basic را باز نمایید
در نهایت به پایین بروید و گزینه ” death replay ” را پیدا کنید و فعال نمایید .

چگونگی فعالسازی universal mark در بازی پابجی موبایل :

دقیقا مانند death replay گزینه universal mark نیز در تنظیمات بازی پنهان شده است و باید آن را به صورت دستی فعال نمود . universal mark این اجازه را به پلیر ها میدهد تا به راحتی لوازم ، وسایل نقلیه ، در ها ، ماشین ها را برای هم تیمی های خود علامت گذاری کنند . تا ارتباط سریع تری بین بازیکنان شکل گیرد .

برای فعال کردن ویژگی UNIVERSAL MARK در بازی PUBG MOBILE مراحل زیر را دنبال نمایید .

اول از همه بازی پابجی موبایل را باز کنید

اکنون بر روی چرخ دنده در صفجه اصلی بازی کلیک نمایید

سپس برگه “basic ” را انتخاب نمایید .

در نهایت به پایین بروید و علامت UNIVERSAL MARK را پیدا کنید و آن را فعال نمایید .

خودشه ، شما انجام دادید . اکنون در بازی پابجی موبایل یه نشانگر در صفحه در سمت راست پیدا خواهید کرد ؛ با کلیک بر روی آن علامت گزینه های مختلفی برای نشان دادن مکان ، تجهیزات ، وسایل نقلیه ، نقاط دفاع و غیره را به شما نمایش میدهد .

بنابراین ، این بهترین روش برای فعالسازی قابلیت های death replay و universal mark در بازی پابجی موبایل PUBG MOBILE میباشد ؛ امیدوارم مقاله ” چگونگی فعالسازی پخش لحظه مرگ و Universal Mark در بازی پابجی موبایل ” به شما کمک کند ! آن را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید .

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه