نشانه گیری کالاف دیوتی وارزون

نشانه گیری

نشانه گیری در بازی های بتل رویال گاهی اوقات می تواند سخت باشد. کالاف دیوتی وارزون نیز از این قاعده مستثنا نیست. این بازی که جزو بهترین بتل رویال های حال حاضر است که به دلیل گرافیک خارق العاده و گیم پلی روان محبوبیت زیادی بین گیمرها دارد . به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا نکاتی برای بهتر شدن نشانه گیری شما بگوییم تا بتوانید تجربه بهتری هنگام بازی کردن داشته باشید.

1- حساسیت خود را تنظیم کنید.نشانه گیری

اولین موردی که شما باید برای بهتر کردن بازی خود تنظیم کنید این است که حساسیت موس خود را تنظیم کنید. برای این کار شما باید به تنظیمات بازی رفته و اگر موس شما کند کار میکند اندکی آن را بالا ببرید. البته باید داشته باشید که شما نباید حساسیت موس خود را بیش از حد بالا ببرید به طوری که وقتی وارد درگیری ها می شوید نتوانید تیراندازی کنید. 

2- به صورت روزانه تمرین کنید

نکته که همیشه در بیشتر مقالات ذکر کرده ایم تمرین کردن است. با این حال امروز میخواهیم روش جدیدی از تمرین کردن را به شما یاد بدهیم. شما می توانید با مراجعه به سایت هایی نظیر 3daimtraner به صورت های متنوع تمرین کنید و یاد بگیرید که در هر موقعیت چگونه می توانید حریفان خود را مورد هدف قرار دهید. با این کار بعد از مدتی ایم شما به مقدار زیادی پیشرفت خواهد کرد.

3- تفنگ خاص خود را پیدا کنید

در آخر سعی کنید تفنگ مخصوص خود را پیدا کنید و سپس تمرین را با آن تفنگ آغاز کنید. سعی کنید خط شلیک هر تفنگ را پیدا کنید. برای این کار یک دیوار صاف پیدا کرده و سپس به آن شلیک کنید تا بفهمید موقعی که میخواهید به صورت مداوم شلیک کنید تفنگ شما به کدام سمت خواهد رفت. 

بعد از تمرین این نکات به مدت یه ماه خواهید دید که نشانه گیری شما تا چه حد پیشرفت خواهید کرد.

شما میتوانید از اینجا درباره ی شاتگان بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه