هک بازی پابجی موبایل یا کلاه برداری از کلاه برداران ؟!

هک بازی پابجی موبایل یا کلاه برداری از کلاه برداران ؟!

عزیزان به دلیل اینکه بازی تازه آپدیت داده و یه خورده باگ هاش رو بسته ما سعی داریم تا هفته آینده این چیت رو نسخه جدیدش رو قرار بدیم … فعلا این چیت از کار افتاده است !!

سلام میکنم خدمت شما دوستان گرامی دوستان امروز همراه شما هستیم با آموزش چگونگی حذف چمن در بازی پابجی موبایل دوستان حذف چمن بسیار کاربردی هستش و اینکه خیلی میتونه به شما در بردن در بازی هاتون کمک کنه . دوستان ما این چیت رو کاملا به طور رایگان قرار داده ایم . و اینکه تا الان روی اکانت های بسیاری تست کردیم و هیچ مشکلی برای اکانت ها پیش نیامده ولی اگر 2 صدم درصد اکانتتون بن شد هیچگونه مسئولیتی بر عهده تیم ما نمیباشد . در ضمن خیلی خوشحال میشیم که با ارسال نظر ما رو در ساخت چیت های بهتر و قوی تر همراهی کنید .

این ویدئو آموزش قرار دادن چیت پابجی موبایل هستش و اینکه فایل دانلودی چیت هم براتون داخل همین مطلب قرار داده ایم  : تا آخر صفحه بخونید 

 

حالا ما این فایل رو چطوری دانلود کنیم ؟!

ببینید دوستان این فایل برای هر سیزن پابجی موبایل متفاوت هست و برای سیزن های آینده هم باید دوباره به سایت ما مراجعه کنید و فایل جدید رو دانلود کنید و اینم بگم که اسنفاده از این چیت نیازی به دانش خاصی نداره و فقط باید ویدئو رو به طور کامل تماشا کنید . و هر کاری که ما انجام دادیم رو نکته به نکته روی فایل های بازیتون اجرا کنید . و اینم بگم که بعد از اینکه از چیت استفاده کردین و خوشتون اومد حتما دیدگاهی برای ما قرار بدین ( از بخش پایین سایت ) و ما رو در این مسیر همراهی کنید ( قطعا به تمام سوال هاتون پاسخ میدیم )

من به یوسی پابجی موبایل هم نیاز دارم چیکار کنم ؟ 

دوستان برای خرید یوسی بازی پابجی موبایل تنها کافیه که بر روی متن آبی رنگ کلیک کنید تا به بخش خرید یوسی منتقل شوید و با ارزان ترین نرخ یوسی خریداری کنید .

برای خرید یوسی اینجا کلیک کنید 

خوب فایل حذف چمن رو از کجا دانلود کنم ؟!

برای دانلود فایل تنها کافیه که بر روی متن آبی رنگ کلیک کنید و فایل رو به راحتی دانلود کنید و از اون استفاده کنید .

برای دانلود فایل حذف چمن اینجا کلیک کنید 

این چیت مطابق با آخرین آپدیت بازی پابجی موبایل و سیزن ۱۳ میباشد .

به دوستاتون هم مارو معرفی کنید :  

همتون خوب میدونید که تنها راه پیشرفت یک سایت معرفی اون سایت به دوستاتون هستش ، ما این چیت رو براتون به صورت رایگان قرار دادیم تا شما با نظر دادن درباره این چیت و معرفی ما به دوستاتون از ما حمایت کنید .

در ضمن این چیت با آخرین سیزن بازی پابجی موبایل سازگار میباشد 

امیدواریم از مقاله هک بازی پابجی موبایل یا کلاه برداری از کلاه برداران ؟! بهترین بهره را برده باشید  . | تجربه استفاده از چیت رو باماهم از طریق ارسال نظر در میان بگذارید .

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه