هک call of duty mobile

هک call of duty mobile

مثل تمام بازی های چند‌ نفره ی آنلاین ؛ کال آف دیوتی موبایل هم تعدادی هک و تقلب دارد که بازیکنان سودجو برای راحت کردن بازی از آن استفاده می کنند. مشخصا استفاده کردن از این چیت ها اصلا خوب نیست و امکان دارد اکانت شما برای همیشه بن بشود.

با ایرانی‌کی همراه باشید تا در ادامه چند روش هک کال آف دیوتی موبایل را به شما معرفی کنیم و همچنین شما را با چیت ها و هک های دروغین که در بین بازیکنان شایعه شده است آشنا کنیم.

تقلب کردن در کال آف دیوتی موبایل به سه دسته ی اصلی تقسیم می شود.

  • ربات هدف گیر
  • هک دیوار
  • هک های تعغیر دهنده ی مکانیک های بازی

این مقاله فقط جنبه ی آموزشی دارد و به هیچ وجه هک و تقلب در بازی را تشویق نمی کنیم چرا که نه تنها منجر به بن شدن همیشگی اکانت شما می شود بلکه جذابیت بازی از بین رفته و شما هرگز با استفاده از تقلب نمی توانید از بازی لذت ببرید.

ربات های هدف گیر

هک call of duty mobile
هک call of duty mobile

ربات های هدف گیر محبوب ترین نوع تقلب در تمام بازی های شوتر آنلاین هستند چون اجازه می دهد بازیکنان به راحتی تمام دشمنان را در کثری از ثانیه بکشد بدون آنکه حتی موس خود را تکان دهد. ربات هدفگیر به صورت اتوماتیک دشمنان را شناسایی می کند و حرکت آنها را اسکن می کند و به عنوان یک ورودی موس عمل کرده و مختصات نشانگر موس فرضی را به بازی می فرستد طوری که انگار بازیکن موس را تکان داده و در کثری از ثانیه نشانه گر شما روی سر دشمن قرار می گیرد و شما فقط کافیست کلیک کنید و اگر حتی کلیک کردن هم برای شما سخت بود (!!) ؛ بات خود می تواند این کار را انجام بدهد.

تعداد زیادی اپ هک کال آف دیوتی موبایل در اینترنت وجود دارد که اکثر آنها اپ بدافزار هستند که گوشی یا تبلت شما را ویروسی کرده و یا اطلاعات شما در اختیار مجرمان سایبری قرار می گیرد. به شما اطمینان می دهیم که اگر هک و تقلبی برای این بازی وجود داشته باشد در کمتر از یک هفته با یک آپدیت جلوی آن هک گرفته می شود و تمام کسانی که از آن استفاده کرده اند برای همیشه بن می شوند.

برای مثال سایت the**a**le**ore به شما وعده ی ربات هدفگیر یا حتی شارژ مجانی اکانت شما را می دهد و از شما یوزرنیم می خواهد و پلفرمی که به آن بازی می کنید. وقتی اطلاعات را وارد می کنید یک لودینگ به آهستگی و طبیعی پر می شود که مثلا سایت در حال آماده سازی و پردازش است ولی در واقع یک تصویر متحرک است و اگر شما اینترنت خود را هم قطع کنید باز نوار پردازش پر می شود!

هک call of duty mobile
هک call of duty mobile

بعد می گوید که برای دریافت تقلب یا شارژ مجانی باید ثابت کنید انسان هستید و ربات نیستید ؛ شکلی دقیقا مشابه تشخیص ربات گوگل را نشان داده و وقتی شما روی آن کلیک می کنید. چند لینک تبلیغاتی می آورد که برای اثبات انسان بودن باید روی تمام آن لینک ها کلیک کنید و کاری که گفته را انجام بدهید.

هک call of duty mobile
هک call of duty mobile

و این روشی است که این سودجیان برای درآمد زایی با کلیک گرفتن برای تبلیغات انجام می دهند. اما این تازه بهترین حالت است ؛ چرا که مجرمان و هکر ها نیز از همین روش استفاده می کنند و بجای لینک های تبلیغات لینک بدافزار و ویروس های خطرناک را قرار داده و شما قربانی سهل انگاری خود می شوید.

هک دیوار

هک دیوار این طور عمل می کند که شما می توانید بازیکن ها و دشمنان را از پشت دیوار ها ببینید و هرگز غافلگیر نشوید. همین طور که در تصویر بالا می بینید مثلا دشمنان به رنگ سبز نشان داده شدند و این یک عکس تبلیغاتی در سایت های هک کال آف دیوتی موبایل بوده است. اما نکته اینجاست که همچین هکی در کال آف دیوتی موبایل وجود ندارد و تصویر بالا یک فتوشاپ ساده است. همان طور که می بینید پاهای آنها روی چمن است و در واقع بیرون از اتاق هستند ؛ فقط با فتوشاپ به رنگ سبز در آمده و با چند عنوان دهان پر کن ؛ بازیکن های جویای تقلب را در تله ی خود انداخته و یا از آنها مبلغی گرفته و سر کارشان گذاشته و یا دستگاهشان را آلوده به ویروس کردند.

هک های تعغیر دهنده ی اطلاعات بازی

تمامی مطالب اینترنت در مورد سکه ی مجانی و یا افزایش جان و میزان خسرات و امثال آن شایعه ای بیش نیستند و این وعده ها فقط از طرف سودجویان و هکر ها به ساده لوحان داده می شود. بازی های چندنفره ی آنلاین ؛ تحت سرور اجرا می شوند و این بدان معناست که تمامی اطلاعات بازیکن و اطلاعات بازی در حال اجرا در سرور ذخیره شده و شما بدون اجازه ی دسترسی و تعغیر آنرا ندارید و فقط ادمین های آن سرور می توانند اطلاعات را تعغیر دهند. مثلا میزان جان شما داده ای نیست که در حافظه ی گوشی شما ذخیره شده باشد. این داده در دیتابیس و سرور بازی کال آف دیوتی موبایل ذخیره شده و از آنجا دانلود می شود و هر لحظه اپدیت می شود. پس گول وعده های دروغین سایت ها ویدیو های یوتیوب را نخورید و وقت خود را هدر ندهید.

اما در مورد بازی CS:GO در پلتفرم کامپیوتر متاسفانه انواع هک موجود می باشد ؛ دلیل این است که پلتفرم کامپیوتر و پیچیده تر است و راه برای تقلب خیلی بیشتر باز است و همچنین سیستم برنامه نویسی کانتر خیلی قدیمی تر است و در کل شرکت valve ضعف شدیدی برای برقراری امنیت بازی هست.

اما در مورد کال آف دیوتی موبایل حتی اگر هکی وجود داشته باشد ؛ عمومی نیست و اشخاص کمی آن را بلد هستند. چرا که اگر عمومی شود به سرعت توسط تیم توسعه دهندگان بازی بلاک شده و درست می شوند و صد در صد با شبیه ساز هایی در ویندوز اجرا شده اند.

پس پیشنهاد ایرانی‌کی به شما این است که دنبال تقلب و هک برای یک بازی که هدف اصلی آن چیزی جز سرگرمی نیست نباشد؛ در نهایت دستگاه خود را آلوده به ویروس کرده و حداقل این است که وقت خود را هدر داده اید و حتی اگر موفق شوید طولی نمی کشد که جذابیت بازی برایتان ازبین می رود و تجربه ی خوب بازی چند نفره آنلاین برایتان دست نیافتنی می شود.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه