نارنجک انداختن در پابجی

نارنجک ها یکی ازمهم ترین و قویترین سلاح های بازی است اما استفاده از آن ممکن است اندکی دشوار باشد بنابراین چیزی نیست که به طور معمول از آن استفاده کنید.با استفاده از نارنجک ها میتوانید کشتارهای چند تایی انجام دهید . دراین مقاله به شما چند تا از موثرترین راه برای استفاده از نارنجک ها را به شما یاد خواهیم داد که در نهایت باعث برنده شدن شما در بازی میشود.

انواع نارنجک ها 

در بازی ما سه نوع نارنجک داریم نارنجک دود زا ، نارنجک های گیج کننده و نارنجک عادی همچنین مولوتوف ها هستند که میتوانید با پرتاب آن ها به صورت منطقه ای به دشمنان آسیب وارد کنید و فرار کردن را برای آن ها سخت کنید. شما باید بدانید که هر نارنجک را کجا استفاده کنید، برای مثال نارجک گیج کننده برای 7 ثانیه دید دشمن را کور میکند.البته اگر دشمن روی خود را برگرداند کور نمیشود اما صداهای بازی را برای همین مدت نخواهد شنید اما برای فرار از موقعیت نارنجک بهتری هست به اسم دود زا که به شما این امکان را میدهد که به راحتی از موقعیت های خطرناک فرار کنید. در آخر نارنجک عادی در بازی وجود دارد که با استفاده از آن میتوانید به دشمنان به صورت گروهی آسیب بزنید.

 

از نارنجک برای هدف قرار دادن دشمنان مخفی استفاده کنید:

بهترین سلاح برای دشمنانی که پشت درخت یا سنگی پنهان شدن نارنجک است.نارنجک با دمیج زیادی که به یه منطقه نسبتا بزرگ وارد میکنه میتونه دشمنان رو به راحتی بکشه.ابتدا مکان دقیق دشمن رو پیدا کنید و نارنجک رو سمت آنها پرتاب کنید.

دو حالت ممکن است پیش بیاید.حالت اول این است که آنها از نارنجک میمیرند.و حالت دوم این است که آن ها از پناهگاه خود خارج می شوند پس همیشه آماده شلیک باشد.نارنجک همچنین سلاح مناسبی برای دشمنانی هست که داخل ساختمان ها پنهان شدند.

نارنجک ها حتی زیر آب هم جواب می دهند:

اگر دشمنی زیر آب باشد این غیر ممکن است که شما با تیر آنها را بکشید پس بی دلیل تیر های خودتون رو حروم نکنید.توجه داشته باشید که نارنجک زیر آب دمیج کمتری را به دشمنان وارد می کند.پس صبر کنید که جون دشمنان شما برای زیر آب ماندن کم شود و سپس نارنجک را پرتاب کنید.

نارنجک ها در دست شما منفجر می شوند:

هر نارنجک در بازی پابجی یک تایمر مجزا دارد.اگر آن را بیشتر از پنج ثانیه نگه دارید نارنجک در دستان شما منفجر می شود.توجه کنید که حتی اگر آن را بیرون بیاورید و با تفنگ خودتون عوض کنید نارنجک همچنان منفجر میشود.تنها یک راه برای جلوگیری از این اتفاق وجود دارد.میتوانید آن  را در بخش اینونتوری خود از حالت اکوئیپ در بیاورید.

در پرتاب نارنجک عجله نکنید:

اگر شما نارنجک را خیلی زود پرتاب کنید به دشمنان شانس فرار را میدهید و ممکن است که نارنجک شما به هدر برود.قبل از پرتاب نارنجک دو تا سه ثانیه صبر کنید و بعد آن را پرتاب کنید.ولی اگر به هر دلیل دشمنان موفق به فرار شدند آماده شلیک باشید.

جلیقه و کلاهخود دمیج نارنجک را خنثی نمی کند:

اگر دشمنان مجهز به بالا ترین لول جلیقه و کلاهخود باشند نارنجک به آنها همان دمیجی را وارد میکند که به شخصی با تجهیزت معمولی وارد میکند. این سلاح به شما این امکان را میدهد که در مقابل دشمنان تجهیز شده هم به راحتی بجنگید و آن ها را از بین ببرید

شما می توانید با ماهی تابه نارنجک دشمن را به خودشان برگردانید:

اگر شما مجهز به یک ماهیتابه هستید و میدانید که دشمن می خواهد برای شما یک نارنجک پرتاب کند گر شما سریع باشید می توانید نارنجک را به خودشان پرتاب کنید.این یک حرکت ریسکی است و همیشه جواب نمی دهد پس بهتر است به جای امتحان کردن این حرکت از نارنجک فرار کنید.

از اینجا میتوانید یاد بگیرید که چگونه یک اسنایپر پرو شوید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه