نارنجک های پابجی

نارنجک ها در بازی های بتل رویال جزو تجهیزاتی هستند که اغلب اوقات دست کم گرفته میشوند و پلیرها از آنها به خوبی استفاده نمی کنند. با این حال این بمب ها دارای قابلیت های متنوعی هستند که هر کدام می تواند روند بازی را تغییر دهد و به شما اجازه دهد که برنده درگیری های مختلفی باشید. پس در این مقاله تصمیم گرفتیم که درباره آنها صحبت کنیم و درباره چگونگی استفاده از هر کدام از نارنجک ها  توضیح دهیم.

1- نارنجک انفجاری

این نوع از بمب ها به شما اجازه میدهند که یک محیط را منفجر کنید و به دشمنان آن منطقه دمیج وارد کنید. زمان استفاده از آن به سه قسمت تقسیم میشود. هنگامی که میخواهید به سمت یک دشمن که در خانه مخفی شده است یورش ببرید میتوانید از آن استفاده کنید. وقتی که دشمن به سمت جایی که شما هستید فقط از یک سمت فشار می آورد. و زمانی که دشمن در جایی کمپ کرده است. 

2- نارنجک دودزا

از این بمب بیشتر در فضاهای باز استفاده میشود. شما میتوانید از آن برای لوت کردن یا زنده کردن یارتان استفاده کنید. همچنین شما میتوانید از آن برای گول زدن دشمنان هم استفاده کنید تا آنها نفهمند شما به کدام سمت رفته اید. شما میتوانید از آن برای راش دادن به سمت دشمنان هم استفاده کنید.

3- نارنجک گیج کننده

استفاده از این بمب میتواند با دشواری هایی همراه باشد. به همین دلیل است که بازیکنان زیادی از آن استفاده نمیکنند. از این بمب میتوانید برای کور کردن دشمنان استفاده کنید و کاربرد دیگر آن این است که میتوانید به وسیله آن علامت غیر واقعی تیراندازی در نقشه ایجاد کنید. شما میتوانید با انداختن این بمب به هر سمتی که خواستید باعث ایجاد یک علامت تیر در نقشه شوید که حواس دشمنان را به آن سمت پرت خواهد کرد.

4 مولوتوف

این نارنجک یکی از بهترین وسایل بازی است که به وسیله آن می توانید کارهای زیادی انجام دهید. اولین کاری که میتوانید به وسیله آن انجام دهید این است که دشمنان را از مخفیگاه آنها خارج کنید. همچنین شما میتوانید دشمنانی که به سمت شما یورش می آورند را به وسیله این نارنجک از خود دور کنید. این نارنجک در هر ثانیه مقداری دمیج می زند پس وسیله بسیار خوبی است تا دشمنان را پراکنده کند.

شما میتوانید از اینجا درباره ی دقایق ابتدایی بازی پابجی بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه