بررسی گیفت کارت گوگل پلی و آیتونز

گیفت کارت ( کارت هدیه ) به تنهایی مانند پول با ارزش بوده وکارتی است که شامل مبلغ خاصی پول یا امتیاز میشود و توسط بانک یا حتی مجموعه های خاصی صادر میگردد. گاهی اوقات خرید با گیفت کارت آزاد بوده و گاهی تنها از فروشگاه های خاص و منحصر به فرد میتوان خرید نمود.

گیفت کارت ها قابل تعویض نیستند و برخی از آنها شامل تاریخ انقضا میباشد. همچنین در انواع این کارت ها مدل یکبار مصرف و یا قابل شارژ وجود دارد که کاربر میتواند در مراحل بعدی جهت استفاده از کارت خود، با پرداخت هزینه آن را شارژ نماید.

این وب سایت، ارائه دهنده ی انواع گیفت کارت های گوگل پلی و آیتونز میباشد که در اینجا به بررسی این دو کالا میپردازیم.

 

گیفت کارت گوگل پلی :

Google Play نه تنها بزرگترین فروشگاه برنامه و اپلیکیشن در سراسر جهان، بلکه یک سیستم اشتراکِ موسیقی، یک کتابخانه ی کامل و یک فروشگاه ویدیوئی است.

اگر میخواهید برای بازی های خود که دارای پرداخت های درون برنامه ای هستند، موارد و ابزار اضافی تهیه کنید؛ یا حتی یک فیلم برای تفریح خود اجاره نمایید، یا از اپلیکیشنی استفاده کنید که با خرید آن قابلیت های جدید به تلفن شما افزوده شود، میتوانید به کمک گیفت کارت و بدون استفاده از کارت های اعتباری تمام این کار ها را انجام دهید.

مجموعه ی گوگل، در ازای پرداخت مالیات ( برای شهروندان آمریکا )، پرداخت پول، دریافت اقلام فیزیکی و یا جمع آوری بدهی، به شما گیفت کارت مخصوص میدهد و با استفاده از آن میتوانید از اپلیکیشن ها، موسیقی، بازی ها و سایر برنامه های گوگل استفاده کنید.

بررسی گیفت کارت گوگل پلی و آیتونز

گیفت کارت آیتونز ( iTunes ) :

گیفت کارت آیتونز، یک اعتبار از پیش خریداری شده برای فروشگاه اینترنتیِ اپل است. در این بازار رسانه و نرم افزار، میتوانید با استفاده از اعتبار گیفت کارت خود موسیقی، فیلم، اپلیکیشن و سایر موارد ارائه شده را خریداری نمایید.

 

گیفت کارت گوگل و آیتونز، هر دو یک کار انجام میدهند؛ با این تفاوت که اولی برای سیستم عامل اندروید و ویندوز و دومی جهت سیستم عامل ios مورد استفاده قرار میگیرد.

شما میتوانید هر دوی این کارت ها را باز خرید نمایید. جهت بازخریدِ گیفت کارت گوگل، شماره سریال 16 رقمی ان را درون قسمت Redeem داخل اپلیکیشن وارد نموده و برای گیفت کارت آیتونز، از طریق پیوندی که پشتِ کارت به داخل سایت مشاهده میکنید وارد شده و کارت خود را باز خرید نمایید.

بررسی گیفت کارت گوگل پلی و آیتونز
مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه