بهتر شدن در بازی اپکس لجند

بهتر شدن بازی اپکس

بهتر شدن در هر بازی نیاز به گذراندن مقداری زمان و کسب تجربه در بازی دارد. بهتر شدن در بازی اپکس هم جزو بازی بازی های بتل رویال است از این قاعده مستثنا نیست. این نوع بازی ها به دلیل شرایط مخصوصی که دارند حتی ممکن است سخت تر از بقیه بازی ها باشند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که نکاتی را به شما بگوییم که به شما در بهتر شدن در این بازی کمک خواهد کرد

1- شما میتوانید قطعه ای که میخواهید درخواست کنید

شما برای بردن و بهتر شدن در این بازی نیاز دارید که بهترین قطعه ها را در بازی پیدا کنید و با تجهیزات مناسبی به رقابت بپردازید برای همین باید مقداری وقت برای لوت کردن اختصاص دهید. همچنین شما در قسمت اینونتوری میتوانید هر قطعه ای از اسلحه که مد نظرتان است را از یارانتان درخواست کنید تا اگر پیدا کردند به شما بدهند.

2- درها فقط برای باز کردن نیستند

شما با استفاده از نارنجک ها و یا با استفاده از ضربه پا میتوانید به راحتی باعث شوید دشمنان حواسشان پرت شوند و نتوانند با دقت به شما تیراندازی کنند. همچنین اگر دشمنی پشت در کمین کرده بازی شما میتوانید با استفاده از نارنجک ها به آن ها آسیب وارد کنید.

3- یادتان باشد که از آلتیمیت به موقع استفاده کنید

آلتیمیت هر لجند مقداری زمان میبرد تا شارژ شود به همین دلیل سعی کنید که از آن ها به موقع استفاده کنید تا در مواقع لزوم به خاطر نداشتن آن ها به شما لطمه ای وارد نشود. همچنین شما میتوانید با شارژ آلتیمیت به وسیله قطعه مخصوص از زمان شارژ شدن آن ها 35 درصد کم کنید. البته هیرو لوبا به دلیل آلتیمیت بلک مارکت که به او اجازه لوت فوق العاده ای میدهد تنها 20 درصد از زمان شارژ شدنش کم میشود ولی با این حال اگر لوبا بازی میکنید حتما از این قابلیت استفاده کنید.

رعایت این نکات به بهتر شدن بازی در اپکس بسیار کمک خواهد کرد و شما در این بازی بسیار حرفه ای تر خواهد شد.

شما میتوانید درباره نحوه راش دادن در بازی پابجی موبایل از اینجا بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه