گیم پلی حرفه ای در پابجی موبایل

گیم پلی یا همان نحوه بازی کردن یکی از چیزهایی است که بسیاری از پلیرهای بازی های مختلف دوست دارند که آن را تقویت کنند و سطح بازی خود را بالاتر ببرند و جزو بهترین بازیکنان یک بازی باشند. در این مقاله می خواهیم  به شما نکاتی بگوییم که بتوانید با رعایت کردن آن ها به یک بازیکن حرفه ای در بازی پابجی موبایل تبدیل شوید.

حساسیت یا (sensitivity)

 

اولین کاری که شما باید انجام دهید  تا گیم پلی شما قوی شود این است که حساسیت بازی خود را به بهترین شکل ممکن تنظیم کنید. پیشنهاد ما این است که حساسیت بازی خود را بالا ببرید که بتوانید دوربین خود را به سریعترین شکل ممکن حرکت دهید. البته این حساسیت نباید آنقدر بالا باشد که دید شما را خراب کند. اگر با حساسیت بالا مشکل دارید کافی است تا مدتی را در این حالت بازی کنید تا بعد از مدتی به آن عادت کنید. در این حالت شما میتوانید با بیشترین سرعت واکنش نشان دهید و دشمنان خود را از پا در بیاورید.

گیم پلی

هدف گیری خود را تقویت کنید

یکی از نکاتی که باعث پیشرفت گیم پلی شما خواهد شد قوی تر شدن هدف گیری شما است. برای اینکه هدف گیری شما قوی تر شود همیشه سعی کنید که بازی های team deathmatch بازی کنید. در این حالت شما با دشمنان زیادی رو به رو میشود که سرعت واکنش شما را به شدت بالا میبرد. همچنین شما باید نحوه لگد هر تفنگ را بلد شده باشید و بدانید که هنگام تیراندازی تفنگ شما به کدام سبک خواهد رفت.

ترکیب خود را حفظ کنید

بازیکنان حرفه ای معمولا به یک سبک معمول بازی میکنند. سعی کنید ترکیب تفنگ های خود را پیدا کنید و سپس به همان روش بازی کنید. از اینکه بخواهید هر بازی تفنگ های خود و سبک بازی خود را تغییر دهید پرهیز کنید. سعی کنید همیشه با استراتژی بازیکنید و بی گدار به دل حریفان نزنید ، به جای آن همیشه حواستان به اطرافتان باشد و با چیدن یک برنامه به سمت حریفان بروید. در آخر سعی کنید قبل از اینکه رنک خود را بالا ببرید ابتدا در مکان های شلوغ پایین بیایید تا سبک بازی شما قوی تر شود و سپس رنک خود را بالا ببرید.

شما میتوانید از اینجا درباره فصل دوم کالاف دیوتی موبایل بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه