Free Fire MAX OB35: New Bizon SMG

Free Fire MAX OB35: New Bizon SMG

 

ویژگی‌های تأیید شده Free Fire MAX OB35: New Bizon SMG، تنظیم سلاح و موارد دیگر

 

این به روز رسانی تعدادی تغییرات را در بازی ایجاد می کند.

 

Free Fire MAX OB35 اواخر این ماه منتشر خواهد شد و چهارمین به‌روزرسانی بزرگ منتشر شده در سال جاری است. اگرچه بسیاری از ویژگی های آینده در حال حاضر در سرور OB35 Advance موجود است، از طریق این به روز رسانی، بازیکنان می توانند همه آنها را تجربه کنند.

انتظار می‌رود که این به‌روزرسانی مانند نسخه‌های قبلی، شخصیت‌ها، حیوانات خانگی و سلاح‌ها را بهبود ببخشد. با وجود تیزرهایی که قبلاً روی دسته‌های رسمی موجود است، گیمرها ایده مختصری از آنچه توسعه‌دهندگان در اختیار دارند، دارند.

برای مروری دقیق از ویژگی‌های آینده بخوانید.


به روز رسانی رایگان Fire MAX OB35 ویژگی هایی را نشان داد

Clash Squad (تنظیم نقشه)

Clash Squad یکی از دو حالت اصلی Free Fire MAX است. بنابراین، Garena تغییرات منظمی را برای بهتر کردن حالت اعمال می کند. آنها این بار در نقشه کالاهاری تغییراتی در مکان ها و سالن شورا ایجاد کرده اند.


تعادل سلاح

با هر به‌روزرسانی در Free Fire MAX، Garena عصب‌ها و علاقه‌مندان به سلاح‌های درون بازی شکل جدیدی ارائه می‌کند. این بار لیست شامل موارد زیر است:

بوف

  • G36: افزایش سرعت شلیک در حالت حمله و دقت در حالت برد
  • M24: آسیب بیشتر
  • M1887: برد موثر بهتر، سرعت شلیک و کاهش آسیب
  • Famas III: افزایش نفوذ زره
  • اسکار: آسیب بهتر

Nerf

  • M14-III: کاهش سرعت شلیک
  • UMP: کاهش نفوذ زره

تنظیم کاراکتر (میگل)

شخصیت‌ها به دلیل مهارت‌هایشان، یک جزء حیاتی در Free Fire MAX را نشان می‌دهند. بنابراین، توسعه دهندگان باید آنها را متعادل کنند تا مطمئن شوند که نه خیلی ضعیف هستند و نه خیلی تسلط.

این بار گارنا میگوئل را به عنوان یکی از شخصیت‌های تنظیمی معرفی کرده است. در حال حاضر، Crazy Slayer پس از حذف حریف، EP را ارائه می دهد. با این حال، پس از پچ، شخصیت فقط با کوبیدن حریفان EP بدست می آورد. این کارایی او را در ترکیب با K افزایش می دهد.


Bizon SMG

Bizon SMG در سرور رایگان Fire OB35 Advance (تصویر از طریق Garena)
Bizon SMG در سرور رایگان Fire OB35 Advance 

Bizon SMG که در Advance Server موجود است در آپدیت جدید به بازی اضافه خواهد شد. این یک تفنگ قدرتمند با آسیب زیاد است، اما بازیکنان احتمالا کنترل آن را دشوار خواهند کرد.

همچنین انتظار می‌رود که این به‌روزرسانی شخصیت درون‌بازی جاستین بیبر، J.Biebs را نیز به همراه داشته باشد، زیرا توسعه‌دهندگان قبلاً همکاری خود را با نماد جهانی اعلام کرده‌اند.

برای تکمیل آن، تمام به روز رسانی های گذشته حداقل یک حیوان خانگی را شامل می شود. این بار، این عنوان حیوان خانگی جدیدی به نام Hoot را معرفی خواهد کرد.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه