Free Fire MAX Elite Pass: فصل 50

Free Fire MAX Elite Pass: فصل 50

Free Fire MAX Elite Pass برای ماه جولای با عنوان “Bumble Rumblers”

چندین راه برای دستیابی به کلکسیون در Free Fire MAX وجود دارد که Elite Pass یکی از آنهاست. بازیکنان F2p می‌توانند از «Pass رایگان» جوایزی دریافت کنند، در حالی که «Elite Pass» جوایز مختلف پولی را در سطوح مختلف اعطا می‌کند. بازیکنان می توانند پیشرفت خود را از طریق بازی ثبت کنند و در نهایت از جوایز باندل با تم Elite Pass بهره مند شوند.

با پایان ماه ژوئن، فصل 49 Free Fire MAX Elite Pass به پایان می رسد. Elite Pass بعدی در تاریخ 1 ژوئیه 2022 وارد بازی می شود. بنابراین، کاربرانی که هنوز به حداکثر سطح در ماه ژوئن نرسیده اند، می توانند همین کار را امروز انجام دهند. اگر بازیکنان قبلاً تمام جوایز فصل جاری را باز کرده باشند، می‌توانند از موقعیت های فصل 50 Elite Pass استفاده کنند.


 Free Fire MAX Elite Pass فصل 50 “Bumble Rumblers” برای آوردن بسته های لباس Cyborg Piercer و Cyberoid Stinger

Elite Pass فصل 49 امروز، یعنی 30 ژوئن به پایان می رسد (تصویر از طریق Garena)
Elite Pass فصل 49 امروز، یعنی 30 ژوئن به پایان می رسد.

 

 

توسعه دهندگان معمولاً موضوع Elite Pass را از طریق “Elite Bundle Preorder” معرفی می کنند. همین روند در فصل 50 نیز دنبال شده است، زیرا بازیکنان می توانند در کنار عنوان Elite Pass به جوایز بسته لباس موضوعی آینده نگاهی بیندازند.

فصل آینده با نام “Bumble Rumblers” شناخته می شود و از اول جولای شروع می شود. جوایز مضمون، که برجسته ترین فصل 50 خواهد بود، مجموعه لباس های Cyborg Piercer (زنانه) و Cyberoid Stinger (مرد) است. پیش‌سفارش بسته الیت از 30 ژوئن باز است.

Elite Bundle با 999 الماس از طریق پیش سفارش در دسترس است (تصویر از طریق Garena)
Elite Bundle با 999 الماس از طریق پیش سفارش در دسترس است.

 

 

پیش‌سفارش برای 999 الماس در دسترس است و اگر کاربران قبل از 1 ژوئیه، Elite Bundle را خریداری کنند، یک جایزه انحصاری به نام Apocalyptic Swarm Loot Box ارائه می‌کند. علاوه بر این، Elite Bundle چندین امتیاز از جمله دسترسی به Elite Pass و باز کردن فوری بسته Cyborg Piercer در کنار 50 نشان را ارائه می‌کند.

Elite Bundle جوایز Elite Pass را که توسعه‌دهندگان هنوز از آن رونمایی نکرده‌اند، باز می‌کند. با این حال، در چند روز گذشته افشاگری هایی منتشر شده است که جوایز رایگان Fire MAX Elite Pass زیر را نشان می دهد:

 • با 0 نشان باز می شود – پیکاپ کامیون آخرالزمانی ازدحام
 • قفل را با 15 نشان باز می کند – آواتار زنبور وحشت
 • با 20 نشان باز می شود – ژاکت خطی زرد
 • با 30 نشان قفل باز می شود – بنر Bumble Conquer
 • قفل را با 50 نشان باز می کند – Cyborg Piecer (از قبل فاش شده است)
 • با 80 نشان قفل باز می شود – Bumble Slicer
 • قفل را با 100 نشان باز می کند – اسکای برد آخرالزمانی ازدحام
 • با 115 نشان باز می شود – بنر زنبور وحشت
 • باز کردن قفل با 125 نشان – Bumble Attack (PARAFAL)
 • با 135 نشان قفل باز می شود – Bumble Conquer Avatar
 • با 150 نشان – Wasp Danger Loot Box باز می شود
 • با 195 نشان – ازدحام آخرالزمانی نارنجک باز می شود
 • با 225 نشان باز می شود – Cyberoid Stinger Bundle (از قبل فاش شده است)

سایر جوایز ردیفی شامل انواع مختلف کارت ها و جعبه ها است که مزایای متعددی را در Garena Free Fire MAX ارائه می دهد. تمام جوایز ممتاز ارائه شده در Elite Pass دارای ارزش جمعی 10000 الماس هستند. با این حال، بازیکنان باید تنها 499 دلار برای باز کردن قفل دسترسی خرج کنند، در حالی که 999 الماس امتیازات اضافی را ارائه می دهند.

با این حال، کاربران باید توجه داشته باشند که خرید Elite Pass/Bundle به طور خودکار قفل پاداش های برتر را باز نمی کند. بازیکنان باید سخت کار کنند و ماموریت های Elite Pass را برای رسیدن به حداکثر سطح در Garena Free Fire MAX تکمیل کنند.


 

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه