نکات بازی فری فایر

فیری فایر

فیری فایر یکی از بازی های معروف بتل رویال است که به دلیل حجم کم جزو محبوب ترین آن ها است. این بازی را میتوان بر روی گوشی های با سخت افزار متوسط هم اجرا کرد و به دلیل کاراکتر های جذاب محبوبیت زیادی دارد. این بازی مانند بتل رویال های دیگر یکی سری نکات دارد که میخواهیم در این مقاله با اشاره به آن ها به شما کمک کنیم تا در این بازی حرفه ای تر شوید و لذت بیشتری ببرید.

1- در فضای باز لوت نکنید

در بازی فیری فایر با لوت کردن در فضای باز شما این اجازه را به دشمنان میدهید که بدون اینکه به زحمت بیفتند به سمت شما شلیک کنند. هرگز این کار را انجام ندهید مگر اینکه از نبود دشمنان مطمئن باشید یا اینکه از اسموک استفاده کرده باشید. همیشه سعی کنید در فضاهایی لوت کنید که از داشتن کاور مطمئن باشید.

2- از انگشت شستتان استفاده کنید

بازی فیری فایر برخلاف بازی هایی مانند پابجی از مکانیزم پیچیده ای استفاده نمی کند و شما به راحتی می توانید با استفاده از انگشتان شست تان بازی کنید. همچنین اگر ایم شما حرفه ای نیست سعی کنید از تنظیمات ایم دیفالت بازی استفاده کنید تا بعد از مدتی که شما حرفه ای تر شدید بتوانید از تنظیمات پیشرفته تر استفاده کنید.

3- بپر بپر نکنید !

اغلب اوقات دیده اید که پلیرها هنگامی که میخواهند شلیک کنند به سرعت بالا و پایین میپرند تا بتوانند از تیرهای دشمن جا خالی دهند. اما این کار میتواند دقت تیراندازی شما را کاهش دهد و نتوانید به سرعت دقیق تیراندازی کنید. شما باید این کار را زمانی انجام دهید که مطمئن هستید نشانه شما دقیقا بر روی دشمن قرار گرفته و فقط برای غافلگیری و یا اندکی جا خالی دادن از آن استفاده کنید.

امیدواریم که با رعایت این نکات توانسته باشید تا حد زیادی بازی خود را بهبود دهید و حرفه ای تر شوید.

شما میتوانید درباره مود search and destroy از اینجا بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه