Foregrip را چگونه انتخاب کنیم

همراه با Compensator و Foregrip , Flash hider جزو تجهیزاتی است که از لگد تفنگ ها در بازی پابجی کم میکند. توی این مقاله توضیحات کاملی به شما ارائه میکنیم تا بتونید بهترین انتخاب حین اجرای بازی انجام بدید و Gripها را از بهترین تا بدترین بشناسید.

پابجی به طول کل پنج نوع Foregrip دارد که بر روی انواع اسلحه ها سوار میشود و به تفنگ ها این اجازه را میدهد که با لگد کمتر و همچنین پیش بینی مسیر گلوله بتوانند راحت تر حریفان خود را از بین ببرند.

Grip ها روی هر اسلحه کارکرد متفاوتی دارند پس بهتر است با اشنایی بهتر انتخاب بهتری انجام دهید

Light Grip 

یکی از بهترین گریپ های بازی که هر کاری را انجام میدهد وتقریبا به هر نوع اسلحه

 ای متصل میشود. به تفنگ هایی مانند  UMP9 و Vector دقت و کنترل بیشتری میدهد. این گریپ حتی به تنهایی برای یک اسلحه کافی است و دیگر نیازی به Flash hider و Compensator نخواهید داشت.در عوض زمان بازگشت به حالت عادی در این گریپ بالاست

Vertical Foregrip

این گریپ یکی از متداول ترین گریپ هی بازی هست که یکم کمتر از لایت گریپ لگد زدن تفنگ رو کمتر میکنه.وقتی ما داریم با یه تفنگ با لگد زدن عمودی بالا مثل Beryl M762 و Tommy Gun کار میکنیم این گریپ بهترین گزینه برای تیر اندازی می باشد.برای مثال Tommy Gun بیشترین لگد بین SMG ها میزنه برای همین بهترین گزینه برای این تفنگ ورتیکال فور گریپ هست.

Thumb Grip

این گریپ بهترین گریپ برای تفنگ های دوربین داره.این گریپ همینطور که لگد زدن تفنگ رو میاره پایین ADS speed(مدت زمانی که طول میکشه دوربین تفنگ رو بیاریم جلو چشم شخصیت) تفنگ رو هم میاره پایین.این گریپ به اندازه ورتیکال و لایت گریپ لگد زدن تفنگ رو کم نمیکنه ولی گزینه خوبی برای تفنگ های دوربین داره.

Angled Foregrip

بهترین ابزار برای AR و SMG هست.این گریپ بهترین ADS Speed رو بین همه ی گریپ ها داره و سرعت نشونه گیری رو به صورت قابل توجهی میبره بالا.در درگیری های نزدیک و نیمه دور این بهترین گریپ برای استفاده هست ولی برای درگیری های خیلی دور این گریپ پیشنهاد نمیشه.

Half Grip

این گریپ لگد زدن هیچ تفنگی رو کم نمیکنه ولی در عوض زمان بازگشت لگد به حالت اول رو کم میکنه.این گریپ برای تفنگ هایی مثل AUG A3 و UMP9 و Vector مناسب نیست . پیشنهاد نمیشه.

جدول زیر تفنگ هایی رو نشون میده که در پابجی گریپ میخورن و کلاس و انواع گریپ هایی که به اون نوع تفنگ می خورن رو نشون میده

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه