کند بودن فورتنایت موبایل

کند شدن بازی هایی مثل فورتنایت بر روی موبایل اتفاقی است که ممکن است زیاد بی افتد. این نوع بازی ها به دلیل حجم زیاد و دارا بودن گرافیک بالا نیازمند سخت افزار نسبتا قوی ای هستند. البته بعضی اوقات با درست کردن یک سری تنظیمات و ایجاد یک سری تغییرات در آن میشود سرعت بازی را بهبود بخشید و تجربه بهتری هنگام بازی کردن داشته باشید. در این مقاله قصد نکاتی را به شما آموزش دهیم که با انجام دادن آن ها تجربه لذت بخش تری هنگام بازی داشته باشید.

فورتنایت موبایل به صورت اتوماتیک فقط روی دستگاه هایی نصب میشود که میتوانند بازی را اجرا کنند. دستگاه هایی که قدرت اجرای بازی را ندارند نمیتوانند بازی را نصب کنند و لانچر بازی موقع نصب جلوی شما را میگیرد. با این حساب بیشتر مشکلات لگ و کند شدن در بازی فورتنایت موبایل به دلیل اینترنت ضعیف یا داشتن پکت لاس است. پکت لاس به این معنی است که داده هایی از سرور به شما نمیرسد و شما آن اطلاعات را دریافت نمیکنید. 

برای اینکار سعی کنید از نت های ثابت استفاده کنید. دستگاه های adsl و td_lte ثبات بیشتری نسبت به اینترنت سیمکارت ها دارند. همچنین اگر با اینترنت های ثابت هم باز مشکل داشتید سعی کنید با پشتیبانی اینترنت تماس گرفته و از آن ها بخواهید که سرویس شما را بر روی گیمینگ ست کنند که با اینکار هم پینگ کمتر میشود هم پاکت لاس شما بهتر میشود. 

به یاد داشته باشید که هر چه پینگ و پاکت لاس شما کمتر باشد به این معنی است که اینترنت شما شرایط بهتری دارد.

اگر متوجه شدید که کندی بازی شما به دلیل اینترنت نیست به تنظیمات بازی بروید و از بخش ویدئو تنظیمات بازی را روی حالت کمتر بگذارید تا از بازی از گرافیک کمتری استفاده کند و به جای آن سرعت بازی شما بهتر شود.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه