بیلد کردن در فورتنایت موبایل

فورتنایت موبایل یکی از بازی های بتل رویال است که فقط روی بعضی از دستگاه ها اجرا میشود. این بازی به دلیل اینکه باید در آن ساختمان بسیازید یا به اصطلاح بیلد کنید ممکن است اندکی با دشواری همراه باشد. چون روی کامپیوتر یا کنسول به دلیل وجود دکمه های فراوان این کار بسیار راحت تر است. برای همین تصمیم گرفتیم در مقاله ای به شما نکاتی بگوییم تا بتوانید راحت تر در این بازی بیلد کنید و از خودتان محافظت کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک دیوار یا پله جلوی خود و دشمن قرار دهید. این کار به شما اجازه میدهد که بتوانید فرصت این را داشته باشید که حرکت بعدیتان را انجام دهید. همچنین دشمن گیج میشود که شما میخواهید چکار کنید. آیا میخواهید از کناره ها به او حمله کنید یا اینکه ارتفاع سازه خود را بلند تر کنید  و از بالا به او شلیک کنید !!

مهم نیست که شما یک حرفه ای هستید یا یک تازه کار اولین کار این است که شروع به ساختن یک دیوار ساده کنید پس از اینکار نترسید.

با استراتژِی بیلد کنید. اگر شما نیاز دارید که از جعبه کمک های اولیه یا شیلد استفاده کنید به یاد داشته باشید که بیلد خود را به صورت مکعبی و دور تا دور بسازید تا دشمن نتواند از اطراف به شما تیراندازی کند. اما اگر میخواهید که میخواهید وارد نبرد شوید کافی است که ساختمان خود را به سمت دشمن ببرید و دیگر نیاز نیست سقف برای خود بسیازید.

در استفاده از پله خلاقیت به خرج دهید. معمولا پلیرهای موبایل بازی هایی مثل پابجی یا کالاف دیوتی موبایل انجام داده اند. مپ های این بازی ها کاملا قابل دسترس هستند یعنی شما میتوانید به تمامی مکان های آن دسترسی پیدا کنید. اما بازی فورتنایت اینگونه نیست شما باید با استفاده از پله به بعضی از مکان برسید تا بتوانید از موقعیت آن استفاده کنید. همچنین شما با استفاده از پله میتوانید با بالای سر دشمن برسید و از موقعیت بالای سر آن ها استفاده کنید که بسیار کاربردی است.

همچنین در بازی فورتنایت موبایل خلاقیت شما بسیار مهم است. اگر جلوی یک دشمن هستید از یک روش برای بیلد استفاده نکنید. با استفاده از روش های مختلف او را گیج کنید تا بتوانید او را بکشید.

شما میتوانید نحوه بیلد کردن در نبرد ها را از اینجا بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه