آشنایی با بتل پس بازی فورت نایت و خرید بتل پس فورتنایت

احتمالا نام بازی فورت نایت ( Fortnite ) به گوشتان خورده است. این بازی یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین بازی های ژانر اکشن_فانتزی در سری بازی های تحت استیم است که نسخه های pc و xbox و ps4 آن در رقابتی تنگاتنگ، با بهترین بازی های روز دنیا قرار گرفته اند. هدف اصلی در بازی فورت نایت، زنده مانده در میان دشمنان و استفاده از موقعیت ها برای کشتن آنان است. در این مطلب قصد داریم به چند سوال اساسی در رابطه با بازی فورت نایت و خرید بتل پس فورتنایت نحوه ی عملکرد بتل پس آن پاسخ دهیم :

بتل پس ( battle pass ) بازی فورت نایت چیست ؟

در هر فصل بازی فورت نایت، بسته های پاداش و جایزه ای منتشر میشود که میتوانند شامل چالش های روزانه، هفتگی، دوره ای، زمان دار و یا حتی ماهانه شوند. گیمر ها با خریداری این بسته ها و شرکت در چالش ها و نبرد ها، میتوانند پاداش هایشان را دریافت نمایند. برخی از پاداش ها در طول رویداد و برخی دیگر در انتهای هر فصل به کاربران اهدا میگردد..

 

خرید بتل پس در بازی فورت نایت چه مزایایی دارد ؟

از آنجایی که افزایش لول، کسب تجربه های بیشتر، بازی در آیتم های متعدد و رسیدن به لیست گیمر های برتر، نیازمند تلاش زیاد، وقتِ کافی و بازی حرفه ای میباشد؛ شما با تهیه ی این بسته های پاداش، مسیر خود را هموار تر کرده و در رسیدن به مراحل بعدی سرعت بیشتری خواهید داشت.

یکی دیگر از مزایای خرید بتل پس بازی فورت نایت، دریافتِ انواع ابزار ها و لوازم بازی با قیمت های پایین تر و همچنین افزایشِ شانسِ دریافتِ ابزار و تجهیزات سریعتر از دیگر گیمر ها است.

 

آیا بتل پسِ فورت نایت شما را به کاربری قوی تر و حرفه ای تر تبدیل میکند ؟

فورت نایت به جای اینکه کل بازی را یکجا به فروش برساند، این امکان را فراهم میکند تا تنها افرادی که علاقه و توانایی دارند بتل پس ها را خریداری نموده و از امتیازات آن استفاده کنند تا با سرعتِ بیشتری با دریافت جوایز مختلف پیشرفت نمایند. جهت خرید بتل پس فورتنایت به وبسایت ایرانی کی مراجعه کنید .

گرچه آنها تاثیری بر گیم پلی شما ندارند؛ اما موجب میشوند، بهتر و غیر قابل شکست تر به نظر برسید. چرا که آپدیت کردنِ یک بخش بازی ممکن است بین 75 تا 150 ساعت طول بکشد؛ شما با داشتن بتل پس در این زمان آپدیت های بیشتری انجام خواهید داد.

خرید بتل پس فورتنایت

نحوه ی خرید بتل پس های بازی فورت نایت :

از قسمت فروشگاه ( store ) در بازی وارد قسمت خرید میشوید. شما جهت خرید بتل پس، نیازمندِ V-Bucks لازم هستید. حال یا از طریق نبرد ها و امتیازات آنها را کسب مینمایید و یا میتوانید آنها را خریداری کنید.

در هر فصلِ بازی فورت نایت، تعداد V-Bucks های لازم اعلام میشود و شما میتوانید وارد صفحه ی خریدِ سایت فورت نایت شده و V-Bucks های لازم را خریداری نمایید. سپس با اهدای آنها، بتل پس خود را دریافت نمایید.

در ضمن جهت خرید بتل پس فورتنایت و وی باکس میتوانید از طریق فروشگاه ایرانی کی اقدام کنید ، پروسه ی این خرید، واریز ان به اکانت شما و دریافت بتل پس، نهایتا بین 30 تا 45 دقیقه زمان میبرد.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه