سریع تر شدن در بازی cod mobile

 

سریع شدن در بازی کد موبایل نکاتی لازم دارد که شما باید بدانید. قصد داریم در این مقاله نکات و ترفند هایی به شما یاد بدهیم که بتوانید با استفاده از آن ها سرعت حرکت و آماده شدن برای تیراندازی خود را سریع تر کنید.

سر خوردن روی زمین

یکی از ترفند های خوب بازی این است که شما وقتی به گوشه ای میرسید که ممکن است دشمن از آن سمت بیاید شما قبل از رسیدن به آن شروع به دویدن کنید و موقع رسیدن دکمه نشستن را بزنید که باعث میشود با سرعت زیادی جلوی دشمن ظاهر شوید که آن ها را تا حد زیادی غاقل گیر میکند.

ترفند دیگری که تا حد زیادی به همین ترفند مربوط میشود این است که دقیقا همینکار را انجام دهید اما موقعی که به گوشه رسیدید به جای سر خوردن روی زمین بپرید تا بازیکن متوجه حضور شما نشود و غافلگیر شود.

حرکت موقع تیراندازی

یکی از ترفند هایی که تا حد زیادی باعث میشود تیرهای دشمن خطا برود این است که موقع تیراندازی حرکت کنید. برای اینکار دو نوع روش وجود دارد. یکی از آن ها این است که موقع تیراندازی تا جایی که میشود دکمه پرش را بزنید. با این کار دشمن نمیتواند موقع تیراندازی تصمیم بگیرد که کدام نقطه را میخواهد مورد هدف قرار دهد. روش دیگر این است که شما موقع تیراندازی به صورت مداوم چپ و راست شوید. این کار باعث عدم تمرکز دشمن میشود.

خوابیدن بر روی زمین

یکی دیگر از کار های که شما میتواند برای سریع تر شدن و وادار کردن دشمن به خطا زدن تیرهایش انجام دهید این است که شما موقع تیراندازی دکمه خوابیدن روی زمین را فشار دهید تا بتوانید موقع تیراندازی روی زمین بنشینید. اینکار به این دلیل است که در اپدیت جدید شما دیگر نمیتوانید به سرعت قبل بپرید.پس به جای پریدن میتوانید از این روش استفاده کنید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه