فال گایز نکاتی برای بردن قسمت دوم

در ادامه پست دیروز که راه هایی برای پیروزی در بازی فال گایز به شما معرفی کردیم میخواهیم 4 نکته دیگر در مورد اینکه چگونه میتوانید به بهترین شکل ممکن این بازی را انجام دهید به شما بگوییم.

راه های دیگر

سریع ترین راه ها همیشه برای ما واضح نیستند.در هر مرحله که از ما میخواهد به سمت هدفمان بدویم معمولا چند مسیر دیگر را به ما پیشنهاد می دهد.بسته به تعداد افرادی که تلاش میکنند به یکی از ان مسیر ها بروند ممکن است روی سریع تر بودن آن مسیر تاثیر بگذارد.

به عنوان مثال Dizzy Heights که در آخر مسیر به ما سه راه پیشنهاد می دهد.وسط ، چپ و راست.مسیر وسط شاید بعضی ها فکر کنند مسیر وسط سریع تر از همه ی مسیر ها باشند ولی ریسک این مسیر با وجود پنکه وسط بسیار زیاده. به همین دلیل خیلی ها ترجیح میدهند که مستقیم از دو راه دیگر به سمت خط پایانی بروند.

فاصله گذاری اجتماعی

مرحله هایی که نیاز به بقای شما تا آخرین لحظه دارند معمولا باحال ترین و استرس آور ترین مرحله های بازی هستند.همیشه در این مرحله ها سعی کنید فاصله خودتان را با بقیه حفظ کنید.همیشه احتمال این وجود دارد که در آخرین لحظه بقیه ی بازیکن ها شم را بگیرند و سعی کنند شما را از بازی حذف کنند.پس هر وقت دیدید کسی به شما نزدیک شده از او فاصله بگیرید.

قابلیت گرفتن را یادتون نره

به غیر از پریدن و شیرجه رفتن شما قابلیت گرفتن راه هم دارید.شما می توانید افرادی رو که میخواید در بازی بگیرید و باعث باختن آن ها بشید و بعضی اوقات می توانید با گرفتن لبه ی پرتگاه ها از آنها آویزان شوید.خیلی ها این قابلیت را فراموش میکنند.این قابلیت مخصوصا در مرحله های Tail Tag،Royal Fumble و Egg Scramble خیلی بدرد میخوره.

صبر!

در بازی شطرنج اولین حرکت را سرباز انجام میدهد.در این فال گایز هم مثل شطرنج پیشنهاد میشود در بعضی از مرحله ها شما نفر اول نباشد.چرا که احتمال حذف شدن در نفر اول بودن بیشتر است.قبل از حرکت بهترین مسیر را پیدا کنید.برنده ها معمولا کسانی هستند که بهتیرین مسیر را پیدا میکنند نه کسانی که اولین نفر شروع به دویدن می کنند.

همچنین شما میتوانید اطلاعیه شروع سیزن جدید پابجی را در اینجا بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه