ایمولیتور های پابجی شبیه ساز اندروید

درسته که پابجی موبایل برای موبایل طراحی شده ولی قطعا به این فکر کردید که اون رو روی کامپیوتر بازی کنید . چون این بازی شوتینگ قطعا تجربه بسیار خوبی خواهید داشت. توی این مقاله میخواهیم پنج تا از بهترین برنامه های موجود رو بهتون معرفی کنیم که با استفاده از اون ها میتونید این بازی رو بر روی سیستمتون اجرا کنید. اما یادتون باشه که با استفاده از این برنامه ها فقط با کسانی بازی خواهید کرد که آن ها هم از این برنامه ها استفاده میکنند چون در غیر اینصورت بازی غیرعادلانه خواهد بود.

از آن جایی که برنامه های اندروید بر روی موبایل نصب نمیشود باید از emulator استفاده کنید. Emulator  برنامه ای است که اندروید را در محیط ویندوز شبیه سازی میکند تا با استفاده از آن برنامه های اندروید را نصب کنید.

1-Game loop

 بهترین برنامه ایمولیتور (شبیه ساز ) این روزها Game loop است چون توسط Tencent سازنده پابجی طراحی شده .این برنامه حجم کمی دارد , بسیار راحت اجرا میشود و استفاده از آن بسیار راحت است. برعکس باقی شبیه سازها گیم لوپ نیازی به دانلود دیگر برنامه ها ندارد و تنها کافی است بازی را دانلود کرده و آن را بازی کنید. این برنامه رایگان است و شما به راحتی میتوانید از سایت های دانلود آن را دانلود کنید.

2-Nox player

این ایمولیتور تقریبا جزو جدیدترین ها است اما توانسته مخاطبان زیادی را جذب کند. بعد از گیم لوپ این بهترین برنامه ای است که میتوانید از آن استفاده کنید. Nox تقریبا ظاهری شبیه به گوشی دارد و شما تقریبا هر برنامه ای که بخواهید را میتوانید در آن نصب کرده و استفاده کنید . اما شما باید جای دکمه های بازی پابجی را درست کنید چون به صورت پیش فرض دکمه ها را در جای درست قرار نمیدهد . همچنین این برنامه در سیستم هایی با تجهیزات قوی تر بهتر عمل میکند پس اگر سیستم قوی ای ندارید بهتر است از این برنامه استفاده نکنید.

3-Bluestacks

قطعا قبلا هم اسم این ایمولیتور را شنیده اید . یکی از قدیمی ترین برنامه ها که مخاطبان زیادی دارد اما به تازگی مخاطبان خود را به خاطر برنامه های دیگر مانند Nox و Gameloop از دست داده است . همچنین این برنامه نیاز به سیستم قوی ای دارد پس اگر سیستم ضعیفی دارید به احتمال زیاد نمیتوانید از این برنامه استفاده کنید. تنظیم کردن دکمه ها هم اندکی در این برنامه دشوار است.

4-Andy

یکی از ناشناخته ترین برنامه ها که کمتر کسی آن را میشناسد اما این برنامه قابلیت های جالبی دارد.یکی از این قابلیت این است که اجازه میدهد اگر برنامه را در گوشی خود دارید آن را به کامپیوتر انتقال دهید و نصب کنید که در نوع خود جاب است . همچنین قابلیت جالب دیگر آن این است که میتوانید از گوشی خود به عنوان دسته استفاده کنید به این صورت که با گوشی دکمه ها را بزنید و و در کامپیوتر اجرا شود.

5-Memu play

این شبیه ساز مناسب سیستم های ضعیف تر است . شما به راحتی میتوانید با رم 4 آن را اجرا کنید. این برنامه مدتی است که ساخته شده پس میتوانید مطمعن باشید که از دسترس خارج نخواهد شد اما همچنان پیشنهاد اول ما نیست.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه