نقد و بررسی بازی Dragon Ball Fighter Z

نقد و بررسی بازی Dragon Ball Fighter Z

تاریخ انتشار Dragon Ball Fighter Z   :

Dragon Ball Fighter Z   در ژانویه سال 2018 برای PS4، Xbox 1 و مایکروسافت ویندوز و پس از آن در سپتامبر 2018 برای نینتندو سوئیچ در سراسر جهان منتشر شد.

 

هزینه های بازی :

در ابتدا Dragon Ball Fighter Z   با قیمت 60 دلار فروخته میشد، اما اخیرا به 25 دلار کاهش یافته است. در طول بازی میتوانید به ازای دریافت هر کاراکتر جداگانه، 5 دلار پرداخت نمایید. به طور کلی 8 کاراکتر منحصر به فرد از طریق پرداخت درون برنامه ای برای این بازی قابل خریداری است.

نقد و بررسی بازی Dragon Ball Fighter Z
نقد و بررسی بازی Dragon Ball Fighter Z

توضیحات بازی Dragon Ball Fighter Z   :

فهرست اصلی بازی شامل 21 کاراکتر قابل پخش است که 3 شخصیت از طریق گیم پلی قابل باز کردن هستند و 8 مورد دیگر نیز به عنوان محتوای قابل بارگیری منتشر می شوند. در تاریخ 31 ژانویه 2019 ، در طی یک ارتقا، 6 کاراکتر قابل بارگیری دیگر به بازی اضافه شد که Fighter Z Pass 2 نامیده میشوند.

این بازی را میتوان به صورت انفرادی و آنلاین و یا به طور همزمان ماکزیمم با 16 بازیکن انجام داد.

 

درآمد بازی و میزان فروش:

این بازی بیش از دو میلیون نسخه در هفته ی اول پس انتشار خود فروخت و به عنوان بیشترین تعداد کاریر همزمان در مجموعه بازی های تحت استیم، دست یافت.

Dragon Ball Fighter Z  رتبه ی دوم نمودار فروش بازی ویدیوئی در انگلستان، نیوزلند، ایالات متحده و استرالیا را به خود اختصاص داد.

طبق اعلام کارشناسان، تا پایان ماه مارس 2019 این بازی بیش از 4 میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رفته است و انتظار میرود در آغاز سال جدید میلادی به مرز 5 میلیون نسخه برسد.

 

افتخارات بازی Dragon Ball Fighter Z   :

Dragon Ball Fighter Z نقدهای مثبتی را از سوی منتقدین دریافت کرد و بسیاری از آنها از این بازی به عنوان یکی از بهترین بازی های جنگی منتشر شده در نسل هشتم کنسول های بازی ویدیویی نام بردند. سیستم جنگی بازی، شخصیت ها، تصاویر و موسیقیِ بازی بسیار مورد تحسین قرار گرفتند در حالی که داستان و عملکرد آنلاین آن انتقاداتی به دنبال داشت.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه